بازیهای دیتا دار اندرویدآموزش های مربوط به کرتانا - Cortana

لیست دستورات کورتانا برای ویندوز فون 8.1

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های مربوط به کورتانا - Cortana

لیست دستورات کورتانا برای ویندوز فون 8.1 - 4.2 out of 5 based on 15 votes
میانگین امتیار کاربران: / 15
ضعیفعالی 

لیست دستورات کورتانا برای ویندوز فون 8.1

چند ماهی هست که مایکروسافت دارد روی نسخه فاینال کورتانا کار می کند و تاکنون ویژگی های جدید به آن اضافه شده است، مخصوص کورتانا موجود در ویندوز فون 8.1. حال ما قصد داریم چند دستور کاربردی را که می توانید به کورتانا بگویید را برای شما بازگو کردیم. متاسفانه این قابلیت هنوز برای زبان پارسی عرضه نشده است و شما اگر می خواهید از این قابلیت اضافه کنید باید زبان گوشی خود را روی U.S / English (U.S) قرار دهید. این لیست همگی انگلیسی هستند و برای تقویت زبان بسیار مفید است.

برای دیدن لیست دستورات مربوط به کورتانا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دیدار با کورتانا

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های مربوط به کورتانا - Cortana

دیدار با کورتاناهمانطور که قبلا گفتیم Cortana یک دستیار شخصی در دیوایس های ویندوز فون شما می باشد که در این بخشهای مختلف آن را توضیح خواهیم داد. این دستیار شخصی شما کاریی می کند که شما کارها را ساده تر و انجام دهید و مطمئن شوید که همیشه به روز هستید. در عکس زیر بخش های مختلف صفحه اصلی کورتانا را مشاهده می کنید که هر گزینه چه کاری انجام می دهد:برای توضیح بخش های دیگر شما باید یاد بگیرید که چگونه کورتانا را فعال کنید و آن را فرخوانی کنید. برای اینکار باید به صفحه " شروع کار با کورتانا - Cortana " مراجعه کنید.

شروع کار با کورتانا - Cortana

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های مربوط به کورتانا - Cortana

شروع کار با کورتانا - Cortana - 4.0 out of 5 based on 6 votes
میانگین امتیار کاربران: / 6
ضعیفعالی 

شروع کار با کرتانا - CortanaCortana دستیار شخصی شما در گوشی های ویندوز فونی می باشد و آماده است به شما در زمینه وظایف و یه یادآوردن چیزهایی که دوست دارید کمک کند. ما در جوان دانلود قصد داریم آموزش کامل کار کردن با این دستیار شخصی را به شما آموزش دهیم و این کار را در چند بخش گوناگون برای شما کاربران عزیز ویندوز فونی توضیح خواهیم داد و سعی خود را می کنیم توضیحات کامل و شفاف باشد. قبلا از اینکه شما کار با کورتانا را شروع کنید باید مطمئن شوید که آن روشن است و یاد بگیرید که چگونه آن را پیدا کنید. اگر هم دوست داشته باشید می توانید به او کمک کنید تا کمی شما را بیشتر بشناسد.

شما با رفتن به ادامه مطلب می توانید به صورت کامل آموزش کار با کورتانا را مشاهده کرده و بخوانید.