بازیهای دیتا دار اندرویدآموزش ویندوز فون

لیست دستورات کورتانا برای ویندوز فون 8.1

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های مربوط به کورتانا - Cortana

لیست دستورات کورتانا برای ویندوز فون 8.1 - 4.2 out of 5 based on 15 votes
میانگین امتیار کاربران: / 15
ضعیفعالی 

لیست دستورات کورتانا برای ویندوز فون 8.1

چند ماهی هست که مایکروسافت دارد روی نسخه فاینال کورتانا کار می کند و تاکنون ویژگی های جدید به آن اضافه شده است، مخصوص کورتانا موجود در ویندوز فون 8.1. حال ما قصد داریم چند دستور کاربردی را که می توانید به کورتانا بگویید را برای شما بازگو کردیم. متاسفانه این قابلیت هنوز برای زبان پارسی عرضه نشده است و شما اگر می خواهید از این قابلیت اضافه کنید باید زبان گوشی خود را روی U.S / English (U.S) قرار دهید. این لیست همگی انگلیسی هستند و برای تقویت زبان بسیار مفید است.

برای دیدن لیست دستورات مربوط به کورتانا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش ذخیره سازی تقشه آفلاین در مموری کارت ویندوز فون

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های ویندوز فون

آموزش ذخیره سازی تقشه آفلاین در مموری کارت ویندوز فون

نقشه های آفلاین یکی از بهترین ویژگی های ویندوز فون است که شما قادر هستید نقشه مربوط به منطقه خود را دانلود کنید و دیگر نیازی نیست هر بار خواستید از جی پی اس استفاده کنید، به اینترنت وصل شوید. نقشه های آفلاین به صورت اتوماتیک در حافظه خود گوشی ذخیره می شود که اینکار باعث پر شدن فضا خواهد شد و ما آموزش می دهید که چگونه در حافظه جانبی آنها را ذخیره کنید. با این آموزش ویندوز فون علاوه بر نقشه، عکسها, موزیک, و یا هر چیز دیگر را در دیوایس های ویندوز فون 8.1 خود به مموری انتقال دهید. امیدواریم که این آموزش مورد استقبال شما قرار گیرد.

برای دیدن آموزش انتقال نقشه آفلاین و  فایل دیگری به مموری به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش مخفی کردن فیلم از دید دیگران در ویندوز فون

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های ویندوز فون

آموزش مخفی کردن فیلم از دید دیگران در ویندوز فون

امروز می خواهیم برای دیوایس های ویندوز فون یک ترفند ویژه را آموزش دهیم. در این آموزش ویندوز فون شما یاد میگیرید که چگونه یک کلیپ یا فیلم را در گوشی ویندوز فونی خود مخفی کنید و نگذارید کسی جز خود شما آن را مشاهده کند. صد در صد برای همه شما کاربران عزیز پیش آمده که فیلمهای شخصی در مموری خود ذخیره کرده ایم و تمایلی نداریم کسی آنها را ببیند و برای اینکار همیشه مجبوریم روی گوشی خود رمزبگذاریم ولی با این آموزش کار شما دیگر راحت می شود. توجه کنید این آموزش به صورت مبتدی توضیح داده می شود و هرکسی می تواند براحتی آن را یاد بگیرد.

برای دیدن آموزش به ادامه مطلب همین پست مراجعه کنید.

آموزش پاک کردن بازی و نرم افزار در ویندوز فون

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های ویندوز فون

آموزش پاک کردن بازی و نرم افزار در ویندوز فون - 4.5 out of 5 based on 19 votes
میانگین امتیار کاربران: / 19
ضعیفعالی 

آموزش پاک کردن بازی و نرم افزار در ویندوز فوناگر شما یک بازی یا نرم افزاری دارید که در دیوایس ویندوز فونی شما نصب است و به آن نیاز ندارید می توانید آن را براحتی پاک کنید. ممکن است شما کاربر جدید ویندوز فونی باشید و طرز کار کردن با آن را بلد نباشید که ما در این پست به شما کمک می کنیم که پاک کردن بازی یا نرم افزار را یاد بگیرید. در آموزش بعدی ما آموزشی را برای شما کاربران قرار میدهیک که یاد میگیرید که چگونه یک بازی یا نرم افزار پاک شده را بازگردانی کنید. هم اکنون می توانید با رفتن به ادامه مطلب این آموزش را به صورت تصویری و قدم به قدم مشاهده کنید.

چگونگی گرفتن اسکرین شات از گوشی های ویندوز فون

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های ویندوز فون

چگونگی گرفتن اسکرین شات از گوشی های ویندوز فون - 3.3 out of 5 based on 7 votes
میانگین امتیار کاربران: / 7
ضعیفعالی 

چگونگی گرفتن اسکرین شات از گوشی های ویندوز فونعکس گرفتن از صفحه نمایش گوشی های ویندوز فون یک کار گیج کننده بود تا زمانی که ویندوز فون 8 و 8.1 عرضه شد و این کار راحت شد. حال در این پست شما کاربران عزیز یاد خواهید گرفت که چگونه از صفحه گوشی خود عکس بگیرید و برای این کار تنها نیاز به زدن دو کمه است. این آموزش ویندوز فون به دو بخش تقسیم می شود. در بخش اول ما برای دیوایس های ویندوز فون 8 آموزش را برای شما میگوییم و در بخش دوم برای ویندوز فون 8.1. لازم است که این نکته را هم بگوییم که این آموزش برای دیوایس های ویندوز فون 7.5 و 7.8 کارآمد نیست و باید یک روش دیگر را امتحان کنید.

برای دیدن آموزش اسکرین شات گوشی ویندوز فون به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی ویندوز فون با وایرلس

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های ویندوز فون

آموزش انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی ویندوز فون با وایرلس - 5.0 out of 5 based on 1 vote
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

آموزش انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی ویندوز فون با وایرلس

بار دیگر برای شما کاربران ویندوز فونی یک آموزش جامع و کامل درباره چگونگی انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی ویندوز فونی با کمک وایرلس آماده کرده ایم. از این پس با این آموزش ویندوز فون می توانید براحتی و با کمترین زمان ممکن فایل های خود را بدون نیاز به کابل جا به جا کنید. برای شروع کار باید اول ابزار زیر را فراهم کنید:

1. یک دستگاه کامپیوتر با لپ تاپ
2. یک دستگاه گوشی ویندوز فونی
3. یک مودم وایرلس - دارای نکته
4. دانلود فایل - لینک مستقیم

نکته: برای مورد “4” نیاز نیست حتماً کامپیوتر وایرلس داشته باشد، حتی می‌توانید با کابل به مودم وایرلس متصل باشید و از این روش استفاده کنید. دیگر نکته این آموزش این است که فقط آموزش برای دیوایس های ویندوز فون 8.1 و است.

دیدار با کورتانا

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های مربوط به کورتانا - Cortana

دیدار با کورتاناهمانطور که قبلا گفتیم Cortana یک دستیار شخصی در دیوایس های ویندوز فون شما می باشد که در این بخشهای مختلف آن را توضیح خواهیم داد. این دستیار شخصی شما کاریی می کند که شما کارها را ساده تر و انجام دهید و مطمئن شوید که همیشه به روز هستید. در عکس زیر بخش های مختلف صفحه اصلی کورتانا را مشاهده می کنید که هر گزینه چه کاری انجام می دهد:برای توضیح بخش های دیگر شما باید یاد بگیرید که چگونه کورتانا را فعال کنید و آن را فرخوانی کنید. برای اینکار باید به صفحه " شروع کار با کورتانا - Cortana " مراجعه کنید.

آموزش اشتراک گذاشتن اینترنت گوشی ویندوز فون از طریق Wi-Fi Hotspot

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های ویندوز فون

آموزش اشتراک گذاشتن اینترنت گوشی ویندوز فون از طریق Wi-Fi Hotspot - 5.0 out of 5 based on 1 vote
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

آموزش اشتراک گذاشتن اینترنت گوشی ویندوز فون از طریق Wi-Fi Hotspotیکی از قابلیت های دیوایس های ویندوز فون Wi-Fi Hotspot می باشد که ما در این پست به شما آموزش میدهیم که چگونه از آن استفاده کنید. شاید برای شما اتفاق افتاده است که میخواهید با لپ تاپ خود به اینترنت متصل شوید ولی هیچ سرویسی غیر از اینترنت گوشی ندارید. اما مشکل اینجاست که چگونه اینترنت گوشی را به اشتراک بگذاریم و بوسیله آن به اینترنت برویم. خوب این موضوعی است که ما به شما آموزش خواهیم داد و به صورت مرحله مرحله و همراه تصویر می باشد. اول هز همه برای اینکه اینترنت خود را به اشتراک بگذارید باید اول در گوشی خود یک کانکشن ایجاد کنید که ما در مقاله بعدی به صورت کامل آن راآموزش خواهیم داد.

برای دیدن آموزش کامل چگونگی اشتراک گذاری اینترنت ویندوز فون Wi-Fi Hotspot به ادامه مطلب مراجعه کنید.