بازیهای دیتا دار اندرویددانلود نرم افزار مرورگر ویندوز فون

دانلود مرورگر 4Browsers ویندوز فون

Posted in دانلود نرم افزار ویندوز فون | windows phone - دانلود نرم افزار مرورگر ویندوز فون

دانلود مرورگر 4Browsers ویندوز فون - 4.6 out of 5 based on 7 votes
میانگین امتیار کاربران: / 7
ضعیفعالی 

دانلود مرورگر 4Browsers ویندوز فونبرنامه مرورگر ویندوز فون 4Browsers

ورژن 1.2

4Browsers یک مرورگر بسیار عالی و کاربردی است که شما با نصب برنامه روی گوشی ویندوز فون می توانید از وبگردی لذت ببرید. تصور کنید چهار مرورگر هم زمان با هم کار می کنند. فرض کنید صفحات وب به سرعت و بدون هبچ محدودیتی باز می شوند. نرم افزار 4Browsers تصور شما را به یک واقعیت تبدیل می کند و کاری می کند که شما از گوشی ویندوز فون خود لذت ببرید و همیشه از گوشی خود برای رفتن به اینترنت استفاده کنید. مرورگر با قیمت $1.99 دلار در مارکت بفروش می رسد که سایت جوان دانلود به صورت رایگان جهت دریافت آماده کرده است. این برنامه با سیستم عامل ویندوز فون 7.5 و ویندوز فون 8 سازگار است و آخرین نسخه برنامه است و در صورت آپدیت نرم افزار, لینک آن در همین پست قرار می گیرد.

برای دانلود نرم افزار مرورگر 4Browsers ویندوز فون با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود نرم افزار مرورگر Next Browser ویندوز فون

Posted in دانلود نرم افزار ویندوز فون | windows phone - دانلود نرم افزار مرورگر ویندوز فون

دانلود نرم افزار مرورگر Next Browser ویندوز فون - 4.2 out of 5 based on 5 votes
میانگین امتیار کاربران: / 5
ضعیفعالی 

دانلود نرم افزار مرورگر Next Browser ویندوز فون

ورژن 1.6
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.


دانلود نرم افزار ویندوز فون: در این پست برای سیستم عامل ویندوز فون یک مرورگر کاربردی به نام Next Browser جهت دانلود آماده کرده ایم.

اگر از مرورگر اصلی ویندوز فون خسته شده اید یکبار مرورگر Next Browser را تجربه کنید. این مرورگر که به تازگی آپدیت آن عرضه شده است از هسته اینترنت اکسپلورر استفاده می کند و قابلیت باز کردن صفحه های HTML5 را دارا می باشد که این یک ویژگی بسیار خوب برای گوشی های ویندوز فون است. دیگر با این مرورگر مشکل نخواهید داشت و می توانید صفحات وب را با سرعت باز کنید و از وبگردی با گوشی های ویندوز فون خود لذت ببرید. نرم افزار Next Browser با تمامی گوشی های ویندوز فون سازگار است.

توجه کنید کنید این نرم افزار برای سیستم عامل Windows Phone 7.5 و Windows Phone 8 است. برای دانلود نرم افزار ویندوز فون به ادامه مطلب مراجعه کنید.