بازیهای دیتا دار اندرویددانلود بازی پازل ویندوز فون

دانلود Doodle Devil HD v2.1.1.6 - بازی پازل دودل شیطان ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی پازل ویندوز فون

Doodle Devil HD windows phoneورژن 2.1.16
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Doodle Devil HD یک بازی بسیار زیبا می باشد که برای سیستم عامل ویندوز فون عرضه و در سایت مرجع بازی های ویندوز فون جهت دانلود آماده کرده ایم. این بازی ویندوز فون دارای طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و جزوء بازیهای اعتیادآور است. در بازی گوشی شما باید تا می توانید موجودات گوناگون ایجاد کنید و دنیا را از آن خود کنید. شما با بهره گیری از عناصر آتش ، آب ، باد و خاک و با ترکیب کردن آنها باید دیو، زامبی و خون آشام ایجاد کنید زمین را به تصرف خود در آورید. این بازی فکری و پازل دارای مراحل ویژگی های گوناگونی می باشد که ما به برخی از آنها اشاره می کنیم.

برخی از ویژگی های بازی Doodle Devil HD ویندوز فون:

  • دارای 13 زبان: انگلیسی, فرانسوی, ایتالیایی و...
  • دارای گرافیک HD و گیم پلی اعتیادآورد
  • امکان درست کردن موجودات ترسناک
  • دارای مراحل جذاب و متفاوت
  • و...


دودل شیطان جزوء بازی های پولی ویندوز فون می باشد که می توانید به صورت رایگان از سایت جوان دانلود دریافت کنید. برای دانلود بازی Doodle Devil HD ویندوز فون به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازی میکی من کجاست ویندوز فون Where's My Mickey

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی پازل ویندوز فون

بازی میکی من کجاست ویندوز فون Where's My Mickey - 4.3 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

بازی میکی من کجاست ویندوز فون Where's My Mickeyورژن 1.0
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.


باردیگر سایت جوان دانلود برای سیستم عامل ویندوز فون یک بازی معروف و سرگرم کننده به نام Where's My Mickey جهت دانلود آماده کرده است. Where's My Mickey یک دنیای جدید و رنگارنگ است که دارای انیمیشن های گوناگون می باشد و یک بازی به سبک پازل و فکری است که ساعتها شما را را سرگرم می کند. در این بازی ویندوز فون شما باید موانع هایی را که سر آب وجود دارد از بین ببرید و آب را به میکی برسانید.

این بازی توسط شرکت Disney که خالق اصلی میکی هست طراحی و عرضه کرده است. بازی دارای 5 فصل و بیش از 100 مرحله است که با رفتن به مراحل بالاتر بازی دشوارتر می شود. هم اکنون مارکت ویندوز فون بازی را با قیمت 0.99 دلار بفروش می رساند که می توانید به صورا رایگان از سایت جوان دانلود دریافتک نید. توجه کنید بازی برای سیستم عامل ویندوز فون 8 است و روی نسخه های پاییت قابل نصب نیست.

برای دانلود بازی پازل Where's My Mickey ویندوز فون و دیدن تصویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی پازل KooZac ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی پازل ویندوز فون

دانلود بازی پازل KooZac ویندوز فون - 3.7 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

ورژن 1.0
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

بار دیگر برای سیستم عامل ویندوز فن یک بازی جدید و مهیج KooZac که به سبک پازل می باشد جهت دانلود آماده کرده ایم.

در این بازی زیبا و سرگرم کننده ویندوز فون شما باید بلوک های هم رنگ را روی هم قرار دهید و آنها را از بین ببرید. بازی KooZac دارای دو حالت. یک حالت شما می توانید مرحله ایی بازی کنید و حالت دیگر شما تا گیم آور نشده اید می توانید بازی کنید. این بازی ویندوز فون شامل 60 مرحله مهیج و هیجانن انگیز می باشد که هر مرحله سخت تر از مرحله قبل است. همچنین شما می توانید امتیاز خود را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این بازی توسط شرکت SQUARE ENIX Co LTD طراحی و عرضه شده است و با قیمت 2.99 دلار به فروش می رسد. اما شما کاربران می توانید این بازی را به صورت رایگان از سایت جوان دانلود دریافت کنید.

توجه کنید این بازی برای سیستم عامل Windows Phone 7.5 و Windows Phone 8 است. برای دانلود بازی پازل ویندوز فون و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی ویندوز فون Carcassonne v1.0

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی پازل ویندوز فون

دانلود بازی ویندوز فون Carcassonne v1.0 - 1.0 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

دانلود بازی ویندوز فون Carcassonne v1.0

در این پست جوان دانلود برای سیستم عامل ویندوز فون بازی فکری و سرگرم کننده البته متفاوت Carcassonne را جهت دانلود آماده کرده ایم. پس از چند سال انتشار بازی Carcassonne هم اکنون بهترین بازی کلاسیک و پازل می باشد که برای گوشی های ویندوز فون سعادتی می باشد که می توانند این بازی را روی گوشی خود داشته باشند. کارکاسون نام یک شهر در جنوب فرانسه که نام شهری قدیمی می باشد در سازمان یونیسکو به عنوان میراث فرهنگی بشر به ثبت رسیده است. در این بازی شما باید تکه های پازل را طبق تصویر کامل ابتدای بازی ، بر سر جای خود قرار دهید. همچنین شما کاربران عزیز می توانید این بازی را به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کنید. در این بازی بنا های زیاد مانند کلیسا های بزرگ و 8 بازیکن مختلف مثل: جادوگر، خدمتکار، شعبده باز، کنت و … وجود دارد. توجه کنید این بازی برای سیستم عامل Windows Phone 7.5 و Windows Phone 8 می باشد. برای دانلود بازی ویندوز فون با لینک مستقیم و دیدن تصاویر آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.