بازیهای دیتا دار اندروید


دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone

دانلود Star Horizon v1.2.4 - بازی ستاره فضایی ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی اکشن ویندوز فون

دانلود Star Horizon v1.2.4 - بازی ستاره فضایی ویندوز فون - 5.0 out of 5 based on 2 votes
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

Star Horizon windows phoneورژن 1.2.4
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

اگر دوست دارید یک بازی فضایی و گرافیک بالا را در دیوایس ویندوز فون خود تجربه کنید، فقط آن رسیده که بازی زیبا Star Horizon را دانلود و نصب کنید و ببنید که کمپانی Tabasco Interactive چه کرده است. این بازی شما را به فضایی تخیلی و سینمایی دعوت می کند که داستان آن از این قرار است که فدراسیون پس از بررسی رویدادها به یک اشکال بزرگ در برنامه های خود می رسد که باعث بر هم زدن نظم و قانون می شود هم اکنون شما وظیفه دارید به ۱۰۰۰ سال قبل سفر کنید و با کشف وقایع گوناگون این مشکل را از سر راه بردارید. شما باید سوار بر سفینه خود شوید و با استفاده از سلاح های آن خود را برای یک نبرد جانانه آماده کنید.

بازی Star Horizon دارای ماموریت های گوناگون، سلاح های کشنده متنوع، دستاوردهای گوناگون، و گرافیک اچ دی سه بعدی است که همه اکنون در مارکت با قیمت 3.99 دلار بفروش می رسد که با رفتن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Gravity Guy v1.2 - بازی معروف جاذبه ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی اکشن ویندوز فون

Gravity Guy windows phoneورژن 1.2
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

در این پست قصد داریم یکی معروف ترین بازی های سیستم عامل های موبایل به نام Gravity Guy را جهت دانلود معرفی کنیم که اینبار برای دیوایس های ویندوز فونی میباشد. در جهانی که قانون جاذبه شکسته شده است، پسری شجاع بخاطر شورش تحریک به جنگ طبق قوانین دستگیر می شود اما او در فرار ناموفق می شود و او را دستگیر می کنند و به کشتی فضایی برده می شود، و در آزمایشگاهی ویژه از دی ان ای او کپی برداری میکنند و  کپی متفاوت از او بوجود آورده اند. حال این پسر شجاع فرار کرده است و شما باید به او کم کنید فرار کند و تا می تواند از آنجا دور شود. در بازی شما سر راه شما موانع گوناگونی وجود دارد که باید با هوشمندی از آنها عبور کنید.

از ویژگی های بازی می توان به گرافیک خوب باتوجه به حجم بازی، درای بودن 30 مرحله جذاب و اجرا آن در سه محیط، وجود 7 کاراکتر از شخصیت های بازی و جود 3 حالت بازی اشاره کرد و مطمئن باشید که از دانلود آن پشیمان نخواهید شد.

برای دانلود بازی Gravity Guy برای ویندوز فون و دیدن تصاویری از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Ant Raid v1.1 - بازی حمله مورچه ها ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی اکشن ویندوز فون

دانلود Ant Raid v1.1 - بازی حمله مورچه ها ویندوز فون - 5.0 out of 5 based on 2 votes
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

Ant Raid windows phoneورژن 1.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Ant Raid یکی از بازیهای سرگرم کننده و جالب برای سیستم عامل های موبایل می باشد که امروز می توانید نسخه ویندوز فونی را به صورت رایگان از جوان دانلود دریافت و نصب کنید. در این بازی شما باید از مورچه ها مراقبت کنید. در گیم هیولاهایی خطرناک و وحشی وجود دارد که قصد آنها شکار مورچه ها می باشد و شما باید جلوی آنها را بگیرید و با ساخت دام، آنها را گیر بندازید. بازی مذکور دارای گرافیک HD خیره کننده و گیم پلی بی پایان می باشد و انیمیشن های به کار رفته در این بازی سه بعدی است.

از ویژگی های بازی گرافیکی ویندوز فون می توان به موارد: گیم پلی اعتیاداور و در عین حال روان گرافیک HD خیره کننده و اجرا آن در محیطی هیجان انگیز، نبرد با هیولاهای متعدد و وجود انیمیشن های سه بعدی اشاره کرد. توجه کنید بازی برای سیستم عامل ویندوز فون 8 و 8.1 است.

برای دانلود بازی Ant Raid برای ویندوز فون و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Dream Track Nation v1.1 - بازی رانندگی در رویا ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی رالی ویندوز فون

Dream Track Nation windows phoneورژن 1.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

امروز می خواهیم برای گوشی های ویندوز فون یک بازی اعتیاد آور در سبک رالی به نام Dream Track Nation جهت دانلود معرفی کنیم که یکی از بازیهای سرگرم کننده می باشد. در این بازی ویندوز فون شما باید با انتخاب ماشین مورد نظر خود از خیابان ها،جاده ها،دشت و.. عبور کرده و به مقصد برسید. در هر مرحله شامل زمان و ستاره است و ستاره شما رابطه مستقیم با زمان دارد و این بدان معنا است که اگر شما هر مرحله را با مدت زمان کوتاه تری به پایان برسانید ستاره های بیشتری بدست خواهید آورد و این امکان وجود دارد که رکورد خود را ثبت کنید. dream track nation این امکان را نیز به شما می دهد که  اگر  کسی از آشنایان شما نیز این بازی را در گوشی ویندوز فونی اش دارد، و می خواهید با یکدیگر بازی کنید، با join کردن آی دی، یکدیگر را پیدا کرده و ساعت ها از این بازی دوست داشتنی لذت ببردید.

بازی Dream Track Nation توسط کمپانی Electronic Arts منتشر کرده است و تاکنون بازیهای موفقی توانسته وارد بازار کند و این بازی هم برای سیستم عامل ویندوز فون 8 و 8.1 است و امیدواریم از آن لذت ببرید. برای دانلود بازی و دیدن تصاویری از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Daddy Was A Thief v1.1.0.1 - بازی بابا دزد بود ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی سرگرمی ویندوز فون

Daddy Was A Thief windows phoneورژن 1.1.0.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

بعد از مدت ها بازی زیبا و سرگرم کننده Daddy Was A Thief برای دیوایس های ویندوز فون منتشر شد و شما می توانید آن را به صورت رایگان از جوان دانلود دریافت و نصب کنید. این بازی ویندوز فون مدتها پیش برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر شده بود و با توجه به پولی بودن آن، استقبال فراوانی از آن شده است و هم اکنون کمپانی Rebel Twins برای دستگاه های ویندوز فونی نیز عرضه کرده است. در بازی Daddy Was A Thief ویندوز فون شما با یک نفر که پدر می باشد به دزدی می روید و باید هنگام اتمام کار آن را فراری دهید. شما باید با استفاده از هوش خود بهترین مسیر را اتنخاب و با سرعت حرکت کنید. در سرراه این دزد وسایل گوناگونی مانند مبل, میز یا دیوار می باشد که شما باید با وسایلی که در اختیار دارید آنها را خراب کنید. اگر شما دوستاران بازی های دزد و پلیسی هستید حتما بازی پدر دزد بود را امتحان کنید.

برای دانلود بازی Daddy Was A Thief از جوان دانلود و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Lep's World 3 v1.1 - بازی ماجراجویی دنیای طلاها ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی گوناگون ویندوز فون

Lep's World 3 windows phoneورژن 1.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Lep's World 3 یکی از بازی های سرگرم کننده و ماجراجویی دیواس های ویندوز فون می باشد که مدتها پیش برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس عرضه شده بود و هم اکنون می توانید ورژن ویندوز فونی آن را از جوان دانلود دریافت کنید. یک روز آفتابی در روستا Leprechaun، Lep و دوستانش در حال لذت بردن از آفتاب هستند. اما ناگهان ابر تاریک نزدیک خورشید شدند و همه جا تاریک شد و باران شروع به باریدن کرد. بعد از نزدیک شدن ابرهای تاریک، شیاطین تمامی طلاهای الف ها و اهالی روستا را ربودند و تنها کسی که توانست فرار کند Lep است. حال شما در این بازی ویندوز فون باید به Lep کمک کنید تا دوستانش را پیدا کند و طلاهای دزدیده شده را پس بگیرید. اما باید شما مراقب باشید، زیرا در سر راه شما موانع وجود دارد که قصد دارند شما را نابود کنند.

برخی از ویژگی های بازی Lep's World 3 ویندوز فون:

  • امکان استفاده از توانایی های خاص و ۱۸ ایتم مختلف
  • بیش از ۱۲۰ مرحله چالش برانگیز و سرگرم کننده
  • وجود 22 نوع دشمن برای نابود کردن شما
  • توانایی انتخاب یک شخصیت از 4 تا
  • و...

بازی Lep's World 3 در مارکت با قیمت 0.99 دلار بفروش می رسد که با رفتن به ادامه مطلب می توانید به صورت رایگان از جوان دانلود دریافت کنید.

دانلود Qais Quest v1.1 - بازی قیس شوالیه ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی اکشن ویندوز فون

Qais Quest windows phoneورژن 1.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

سایت جوان دانلود بار دیگر برای دارندگان گوشی با سیستم عامل ویندوز فون یک بازی اکشن و جالب به نام Qais Quest جهت دانلود آماده کرده است. این بازی ویندوز فون در مورد شخصی به نام قیس کوئست می باشد که تمام تلاش خود را می کند که دوباره به خونه برگردد. در این بازی به جای شوالیه Qais بجنگید، بپرید، پرواز کنید و دشمنان خود را بکشید. بازی دارای بیش از 30 مرحله هیجان بر انگیز و منحصر به فرد تا رسیدن به خانه دارد در جریان بازی دشمنان زیادی وجود دارد که مانع ها و چالش های زیادی را برای شما درست میکنند پس با آنها مبارزه کنید و راهی برای شکست دادن آنها پیدا کنید. از ویژگی های بازی می تواند به گیم پلی فوق العاده, کنترل کامل بر قهرمان خود، دستاوردهای گوناگون اشاره کرد. شرکت بازی سازی ENKSoft به تازگی یکی از بهترین بازی های ماجرایی را در ژانر اکشن را برای دیوایس های ویندوز فون منتشر کرده است که ما پیشنهاد می کنیم حتما آن را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود بازی Qais Quest ویندوز فون و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Doodle Kingdom v2.0.8 - بازی پادشاه ابله ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی فکری ویندوز فون

Doodle Kingdom windows phoneورژن 2.0.8
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Doodle Kingdom نام یکی از بازی های سیستم عامل ویندوز فون می باشد که توسط کمپانی JoyBits منتشر شده است که قطعا با سری بازی های آن آشنا هستید که عبارتند از: دودل گاد، دودل دویل و... . اگر از بازی های در سبک ماجراجویی و فکری خوشتان می آید حتما این بازی ویندوز فون نیز مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. شما به عنوان یک بازیکن می بایستی که به پیرمرد جادوگر در برآورده کردن خواسته هایش کمک نمایید. انواع اشیاء و عناصر ساده در اختیار شما قرار می گیرد که باید با مخلوط کردن آن ها موجودات و مخلوقات جدیدی را به وجود آورید و از آن ها در نبرد های قرون وسطی استفاده کنید. البته به این نکته توجه کنید که اگر کاری را اشتباه انجام دهید ممکن است خسارات فراوانی به بار آورید.

تمامی پازل ها و عکس های موجود در بازی Doodle Kingdom مربوط به قرون وسطی می باشد. دارا بودن گرافیک اچ دی، ایجاد قلمرو شخصی خود بوسیله قلعه ها، شوالیه ها و سازگاری کامل با سیستم عامل ویندوز فون 8 و 8.1 از ویژگی های بازی می باشند.

برای دانلود بازی زیبا Doodle Kingdom ویندوز فون به صورت رایگان و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.