بازیهای دیتا دار اندرویددانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone

دانلود Water Trucks Pro v1.0 - بازی کامیون حمل آب ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی رالی ویندوز فون

دانلود Water Trucks Pro v1.0 - بازی کامیون حمل آب ویندوز فون - 4.7 out of 5 based on 114 votes
میانگین امتیار کاربران: / 114
ضعیفعالی 

Water Trucks Pro windows phoneورژن 1.2.4
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Water Trucks Pro یکی از بازیهای تازه منتشر شده سیستم عامل ویندوز فون می باشد که موضوع بازی راجب یک کامیون حمل آب است که شما باید آن را به مقصد مورد نظر برسانید. این بازی که توسط استودیو بازیسازی Academ Media منتشر شده است و برای آن قیمت 4.99 دلار در نظر گرفته است که جوان دانلود نسخه کرک شده آن را جهت دانلود آماده کرده است. آب و کامیون را به مقصد برسانید و مراقب باشید که آب نریزد. باید بر اعصاب خود غلبه کنید و یا خود را برای تند رفتن کنترل کنید تا یک وقت آب پشت کامیون نریزد. شما در مسیر می توانید سکه جمع آوری کنید و تجهیزات کامیون خود را ارتقاء دهید.

بازی با توجه به حجم کمش، بسیار سرگرم کننده است و مطمئن باشید که هرکس آن را یکبار بازی کند، معتادش خواهد شد. گیم زیبای Water Trucks Pro هم اکنون برای سیستم عامل ویندوز فون 8 و 8.1 قابل دسترس است و می توانید با رفتن به ادامه مطلب همین پست آن را با لینک مستقیم و به صورت رایگان دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود Crumble Zone v1.0.1 - بازی دفاع از سیاره ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی استراتژیک ویندوز فون

دانلود Crumble Zone v1.0.1 - بازی دفاع از سیاره ویندوز فون - 4.6 out of 5 based on 46 votes
میانگین امتیار کاربران: / 46
ضعیفعالی 

Crumble Zone windows phoneورژن 1.0.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Crumble Zone یک بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز برای گوشی های ویندوز فون می باشد که در آن شما باید به یک موجود کوچک و بامزه کمک کنید تا از خود و سیاره اش دفاع کند. در بازی یک سیاره وجود دارد که شخصیت اصلی بازی در آنجا زندگی می کند و متاسفانه سیاره را خطرات گوناگونی مانند شهاب سنگ ها تهدید می کند. حال کار شما این است که به این موجود کوچک سبز رنگ کمک کنید تا همه تهدیدها را از بین ببرید و جو را آرام کنید. شما باید با حرکت به محیط پیرامون و پرتاب الماس و سایر سنگ های قیمتی به سیاره ها و شهاب سنگ ها مانع از برخورد آنها به سیاره خودتان شوید.

برخی از ویژگی های بازی Crumble Zone ویندوز فون:

 • امکان بازی کردن بازی به صورت تک نفره و چند نفره
 • وجود هشت سلاح گوناگون برای نابود کردن تهدیدها
 • دارای گرافیک بالا، همراه جلوه های صوتی
 • دارا بودن مراحل چالش برانگیز
 • عدم وجود تبلیغات آزار دهنده
 • و...

برای دانلود بازی زیبا و سرگرم کننده Crumble Zone ویندوز فون و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Star Horizon v1.2.4 - بازی ستاره فضایی ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی اکشن ویندوز فون

دانلود Star Horizon v1.2.4 - بازی ستاره فضایی ویندوز فون - 4.4 out of 5 based on 15 votes
میانگین امتیار کاربران: / 15
ضعیفعالی 

Star Horizon windows phoneورژن 1.2.4
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

اگر دوست دارید یک بازی فضایی و گرافیک بالا را در دیوایس ویندوز فون خود تجربه کنید، فقط آن رسیده که بازی زیبا Star Horizon را دانلود و نصب کنید و ببنید که کمپانی Tabasco Interactive چه کرده است. این بازی شما را به فضایی تخیلی و سینمایی دعوت می کند که داستان آن از این قرار است که فدراسیون پس از بررسی رویدادها به یک اشکال بزرگ در برنامه های خود می رسد که باعث بر هم زدن نظم و قانون می شود هم اکنون شما وظیفه دارید به ۱۰۰۰ سال قبل سفر کنید و با کشف وقایع گوناگون این مشکل را از سر راه بردارید. شما باید سوار بر سفینه خود شوید و با استفاده از سلاح های آن خود را برای یک نبرد جانانه آماده کنید.

بازی Star Horizon دارای ماموریت های گوناگون، سلاح های کشنده متنوع، دستاوردهای گوناگون، و گرافیک اچ دی سه بعدی است که همه اکنون در مارکت با قیمت 3.99 دلار بفروش می رسد که با رفتن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Gravity Guy v1.2 - بازی معروف جاذبه ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی اکشن ویندوز فون

Gravity Guy windows phoneورژن 1.2
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

در این پست قصد داریم یکی معروف ترین بازی های سیستم عامل های موبایل به نام Gravity Guy را جهت دانلود معرفی کنیم که اینبار برای دیوایس های ویندوز فونی میباشد. در جهانی که قانون جاذبه شکسته شده است، پسری شجاع بخاطر شورش تحریک به جنگ طبق قوانین دستگیر می شود اما او در فرار ناموفق می شود و او را دستگیر می کنند و به کشتی فضایی برده می شود، و در آزمایشگاهی ویژه از دی ان ای او کپی برداری میکنند و  کپی متفاوت از او بوجود آورده اند. حال این پسر شجاع فرار کرده است و شما باید به او کم کنید فرار کند و تا می تواند از آنجا دور شود. در بازی شما سر راه شما موانع گوناگونی وجود دارد که باید با هوشمندی از آنها عبور کنید.

از ویژگی های بازی می توان به گرافیک خوب باتوجه به حجم بازی، درای بودن 30 مرحله جذاب و اجرا آن در سه محیط، وجود 7 کاراکتر از شخصیت های بازی و جود 3 حالت بازی اشاره کرد و مطمئن باشید که از دانلود آن پشیمان نخواهید شد.

برای دانلود بازی Gravity Guy برای ویندوز فون و دیدن تصاویری از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Ant Raid v1.1 - بازی حمله مورچه ها ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی اکشن ویندوز فون

دانلود Ant Raid v1.1 - بازی حمله مورچه ها ویندوز فون - 4.8 out of 5 based on 6 votes
میانگین امتیار کاربران: / 6
ضعیفعالی 

Ant Raid windows phoneورژن 1.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Ant Raid یکی از بازیهای سرگرم کننده و جالب برای سیستم عامل های موبایل می باشد که امروز می توانید نسخه ویندوز فونی را به صورت رایگان از جوان دانلود دریافت و نصب کنید. در این بازی شما باید از مورچه ها مراقبت کنید. در گیم هیولاهایی خطرناک و وحشی وجود دارد که قصد آنها شکار مورچه ها می باشد و شما باید جلوی آنها را بگیرید و با ساخت دام، آنها را گیر بندازید. بازی مذکور دارای گرافیک HD خیره کننده و گیم پلی بی پایان می باشد و انیمیشن های به کار رفته در این بازی سه بعدی است.

از ویژگی های بازی گرافیکی ویندوز فون می توان به موارد: گیم پلی اعتیاداور و در عین حال روان گرافیک HD خیره کننده و اجرا آن در محیطی هیجان انگیز، نبرد با هیولاهای متعدد و وجود انیمیشن های سه بعدی اشاره کرد. توجه کنید بازی برای سیستم عامل ویندوز فون 8 و 8.1 است.

برای دانلود بازی Ant Raid برای ویندوز فون و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Dream Track Nation v1.1 - بازی رانندگی در رویا ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی رالی ویندوز فون

دانلود Dream Track Nation v1.1 - بازی رانندگی در رویا ویندوز فون - 5.0 out of 5 based on 8 votes
میانگین امتیار کاربران: / 8
ضعیفعالی 

Dream Track Nation windows phoneورژن 1.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

امروز می خواهیم برای گوشی های ویندوز فون یک بازی اعتیاد آور در سبک رالی به نام Dream Track Nation جهت دانلود معرفی کنیم که یکی از بازیهای سرگرم کننده می باشد. در این بازی ویندوز فون شما باید با انتخاب ماشین مورد نظر خود از خیابان ها،جاده ها،دشت و.. عبور کرده و به مقصد برسید. در هر مرحله شامل زمان و ستاره است و ستاره شما رابطه مستقیم با زمان دارد و این بدان معنا است که اگر شما هر مرحله را با مدت زمان کوتاه تری به پایان برسانید ستاره های بیشتری بدست خواهید آورد و این امکان وجود دارد که رکورد خود را ثبت کنید. dream track nation این امکان را نیز به شما می دهد که  اگر  کسی از آشنایان شما نیز این بازی را در گوشی ویندوز فونی اش دارد، و می خواهید با یکدیگر بازی کنید، با join کردن آی دی، یکدیگر را پیدا کرده و ساعت ها از این بازی دوست داشتنی لذت ببردید.

بازی Dream Track Nation توسط کمپانی Electronic Arts منتشر کرده است و تاکنون بازیهای موفقی توانسته وارد بازار کند و این بازی هم برای سیستم عامل ویندوز فون 8 و 8.1 است و امیدواریم از آن لذت ببرید. برای دانلود بازی و دیدن تصاویری از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Daddy Was A Thief v1.1.0.1 - بازی بابا دزد بود ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی سرگرمی ویندوز فون

دانلود Daddy Was A Thief v1.1.0.1 - بازی بابا دزد بود ویندوز فون - 4.6 out of 5 based on 11 votes
میانگین امتیار کاربران: / 11
ضعیفعالی 

Daddy Was A Thief windows phoneورژن 1.1.0.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

بعد از مدت ها بازی زیبا و سرگرم کننده Daddy Was A Thief برای دیوایس های ویندوز فون منتشر شد و شما می توانید آن را به صورت رایگان از جوان دانلود دریافت و نصب کنید. این بازی ویندوز فون مدتها پیش برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر شده بود و با توجه به پولی بودن آن، استقبال فراوانی از آن شده است و هم اکنون کمپانی Rebel Twins برای دستگاه های ویندوز فونی نیز عرضه کرده است. در بازی Daddy Was A Thief ویندوز فون شما با یک نفر که پدر می باشد به دزدی می روید و باید هنگام اتمام کار آن را فراری دهید. شما باید با استفاده از هوش خود بهترین مسیر را اتنخاب و با سرعت حرکت کنید. در سرراه این دزد وسایل گوناگونی مانند مبل, میز یا دیوار می باشد که شما باید با وسایلی که در اختیار دارید آنها را خراب کنید. اگر شما دوستاران بازی های دزد و پلیسی هستید حتما بازی پدر دزد بود را امتحان کنید.

برای دانلود بازی Daddy Was A Thief از جوان دانلود و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Lep's World 3 v1.1 - بازی ماجراجویی دنیای طلاها ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی گوناگون ویندوز فون

دانلود Lep's World 3 v1.1 - بازی ماجراجویی دنیای طلاها ویندوز فون - 5.0 out of 5 based on 17 votes
میانگین امتیار کاربران: / 17
ضعیفعالی 

Lep's World 3 windows phoneورژن 1.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Lep's World 3 یکی از بازی های سرگرم کننده و ماجراجویی دیواس های ویندوز فون می باشد که مدتها پیش برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس عرضه شده بود و هم اکنون می توانید ورژن ویندوز فونی آن را از جوان دانلود دریافت کنید. یک روز آفتابی در روستا Leprechaun، Lep و دوستانش در حال لذت بردن از آفتاب هستند. اما ناگهان ابر تاریک نزدیک خورشید شدند و همه جا تاریک شد و باران شروع به باریدن کرد. بعد از نزدیک شدن ابرهای تاریک، شیاطین تمامی طلاهای الف ها و اهالی روستا را ربودند و تنها کسی که توانست فرار کند Lep است. حال شما در این بازی ویندوز فون باید به Lep کمک کنید تا دوستانش را پیدا کند و طلاهای دزدیده شده را پس بگیرید. اما باید شما مراقب باشید، زیرا در سر راه شما موانع وجود دارد که قصد دارند شما را نابود کنند.

برخی از ویژگی های بازی Lep's World 3 ویندوز فون:

 • امکان استفاده از توانایی های خاص و ۱۸ ایتم مختلف
 • بیش از ۱۲۰ مرحله چالش برانگیز و سرگرم کننده
 • وجود 22 نوع دشمن برای نابود کردن شما
 • توانایی انتخاب یک شخصیت از 4 تا
 • و...

بازی Lep's World 3 در مارکت با قیمت 0.99 دلار بفروش می رسد که با رفتن به ادامه مطلب می توانید به صورت رایگان از جوان دانلود دریافت کنید.