بازیهای دیتا دار اندرویددانلود بازی سیمبین Undroid v1.0

Posted in بازی سیمبین - بازی استراتژیک سیمبین

دانلود بازی سیمبین Undroid v1.0 - 4.3 out of 5 based on 22 votes
میانگین امتیار کاربران: / 22
ضعیفعالی 

دانلود بازی سیمبین Undroid v1.0

در این پست سایت جوان دانلود قصد داریم برای سیستم عامل سیمبین بازی جدید و استراتژیک Undroid را جهت دانلود معرفی کنیم.

این بازی در سبک دفاعی است و ماموریت شما در بازی Undroid این است که از زمین دفاع کنید. دهها هزار نفر برای دفاع از زمین جان خود را از دست داده اند. موج دومی از حملات مهاجم در راه است که این بار شما باید برای دفاع از زمین آماده شوید. شما در این بازی سیمبین می توانید با سنسور گوشی یک موجود را که شما را در نجات زمین کمک می کند کنترل کنید. همچنین این بازی دارای 60 مرحله و 10 سلاح است که سلاح ها قابلیت ارتقا یافتن را دارند.

توجه کنید این بازی برای سیستم عامل های Symbian^3, Anna, Belle می باشد و روی دیگر سیستم های نوکیا قابل اجرا نمی باشد. برای دانلود بازی سیمبین و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی نقره لانگ جان سیمبین Long John Silver v1.0

Posted in بازی سیمبین - بازی استراتژیک سیمبین

دانلود بازی نقره لانگ جان سیمبین Long John Silver v1.0 - 4.1 out of 5 based on 13 votes
میانگین امتیار کاربران: / 13
ضعیفعالی 

دانلود بازی نقره لانگ جان سیمبین Long John Silver v1.0

Long John Silver یک بازی به سبک فکری و پازل می باشد که برای سیستم عامل سیمبین عرضه شده است. این بازی زیبا که مدتی کم از انتشار آن می گذرد شما باید با جا به جایی شکل های مشابه و قرار دادن آنها کنار هم به گنج برسید. همچنین در بازی رکورد ود را ثبت کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. توجه کنید این بازی برای سیستم عامل های S60V5, Symbian^3, Anna, Belle می باشد. برای و دیدن تصاویر آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی Don Dropit v1.0 برای سیمبین

Posted in بازی سیمبین - بازی استراتژیک سیمبین

دانلود بازی Don Dropit v1.0 برای سیمبین - 3.5 out of 5 based on 8 votes
میانگین امتیار کاربران: / 8
ضعیفعالی 

دانلود بازی Don Dropit v1.0 برای سیمبین

امروز برای سیستم عامل سیمبین بازی زیبا و جدید Don Dropit را جهت دانلود آماده کرده ایم. در بازی Don Dropit شما باید به یک جوجه تیغی برای برداشتن بیسکویت های زنجبیلی کمک کنید و او را از موانع های سخت عبور دهید. همچنین در این بازی شما باید مراقب جوجه تیغی باشید تا از پرتگاه به پایین نرود زیرا این کار باعث می شود شما ببازید. این بازی یک از معروف ترین بازی های آندروید می باشد که برای گوشی های سیمبین نیز عرضه شده است. بازی با استفاده از قابلیت شتاب سنج گوشی انجام میشه و گیم پلی بازی شییه GEARS است و دارای گرافیکی نسبتا خوبی است. بازی دارای 3 دنیا و 63 مرحله متفاوت  و سرگرم کننده می باشد. توجه کنید این بازی برای سیستم عامل های Symbian S^3, Anna, Belle می باشد. برای دانلود بازی سیمبین با لینک مستقیم و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی سيمبين Spawned v1.00

Posted in بازی سیمبین - بازی استراتژیک سیمبین

دانلود بازی سيمبين Spawned v1.00 - 3.4 out of 5 based on 5 votes
میانگین امتیار کاربران: / 5
ضعیفعالی 

امروز براي گوشي هاي سيمبين بازي جديد و سرگرم کننده Spawned را جهت دانلود آماده کرده ايم. اين بازي بروي گوشي هاي سيمبين ورژن هاي S^3/Anna/Belle قابل اجرا مي باشد. بازي Spawned را از سايت دانلود و روي گوشي هاي سيمبين خود نصب کنيد و از آن لذت ببريد. در اين بازي شما بايد ارتشي از باکتري ها که به سيستم بدن شما نفوذ کردند بايد از بين ببريد و آنها را شکست دهيد. براي دانلود بازي سيمبين و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

دانلود بازی iBomber Defence v1.0 برای سيمبين

Posted in بازی سیمبین - بازی استراتژیک سیمبین

دانلود بازی iBomber Defence v1.0 برای سيمبين - 4.4 out of 5 based on 14 votes
میانگین امتیار کاربران: / 14
ضعیفعالی 

توضیحات


در اين پست براي گوشي هاي سيمبين بازي جديد و استراتژيک iBomber Defence را جهت دانلود آماده کرده ايم. در اين بازي شما با قراردادن سلاح هاي گوناگون روي زمين نبايد بگذاريد که دشمنان به پايگاه شما نزديک شوند. شما بايد با مواد منفجره, توپخانه, مسلسل و ... دشمنا خود را نابود کنيد. همچنين مي توانيد با رد کردن مرحله ها و بدست آوردن پول سلاح هاي خود را ارتقا بديد و قدرتمندتر کنيد. براي دانلود بازي سيمبين و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

مشخصات بازی


ورژن: 1.0

حجم بازي: 54 مگابايت

سيستم عامل: S^3/Anna/Belle

قيمت بازي: $1.99

زبان: English

سازنده: Electronic Arts

description

OPTIMIZED FOR SYMBIAN! iBomber Defense combines classic tower defence game play with the intense action and strategy of the original iBomber franchise. Keep enemies at bay all over the world using a variety of weapons and tactics, from rattling machine guns, explosive cannons and awesome anti-aircraft artillery. Choose from Quick play and Campaign modes as you battle across North Africa, Europe and Russia playing as both the Allied and Axis forces.


دانلود بازی سيمبين عاشق رم-Romance of Rome v 1.0.2

Posted in بازی سیمبین - بازی استراتژیک سیمبین

دانلود بازی سيمبين عاشق رم-Romance of Rome v 1.0.2 - 5.0 out of 5 based on 10 votes
میانگین امتیار کاربران: / 10
ضعیفعالی 

توضیحات


در اين پست برای گوشي های سيمبين بازی گرافيکی و فکری Romance of Rome را جهت دانلود آماده کرده ايم. در اين بازي شما بايد مکان های ناشناخته را کشف کنيد و رمز ها و ماموريت ها را دنبال کنيد و معما ها را حل کنيد. و به دنبال آثار امپرياليستي و افتخارات روميان باشيد. با خريد لباس هاي جديد و لوازم جانبي که با استفاده از پيدا کردن آيتم هاي مخفي که که هر کدام 5 سکه ارزش دارند مي توانيد مقدار پول مورد نياز خود را جمع آوري نماييد . براي دانلود بازي و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

مشخصات بازی


ورژن: 1.0.0

حجم بازی: 45 مگابايت

سيستم عامل: S^3/Anna/Belle

قيمت بازی: 4.99

زبان: English

سازنده: G5 Entertainment AB

description

Romance of Rome opens with the emperor announcing that thieves have stolen valuable imperial relics. The monarch promises his beautiful daughter's hand in marriage to the one who brings them back. Help Marcus find the stolen relics and win the heart of the Emperor’s daughter. Explore the gigantic Coliseum, the fabulous Forum and other wonderful places for the whereabouts of the priceless pieces. Talk and help other citizens who will return your generosity. Visit merchants and purchase special items to show your worth. But be very careful, because you aren't the only one with the eyes on the grand prize. Love, treachery and jeopardy await you in Romance of Rome, a unique hidden object adventure that takes you back to the legendary days of the Roman Empire


دانلود بازی Sims3 HD v4.47 سیمبین

Posted in بازی سیمبین - بازی استراتژیک سیمبین

دانلود بازی Sims3 HD v4.47 سیمبین - 4.1 out of 5 based on 14 votes
میانگین امتیار کاربران: / 14
ضعیفعالی 

نام بازی: Sims3 HD

حجم بازی: 48MB

سیستم عامل: Symbian S^3,s60v5,anna,Belle

سایت جوان دانلود برای گوشی های سیمبین بازی معروف و گرافیکی Sims3 HD را جهت دانلود آماده کرده است. این نسخه از بازی sims بهبود های چشمگیری از لحاظ گرافیک و سبک بازی داشته است و آن را به یک بازی کاملا بی نظیر برای شبیه سازی زندگی روزمره مبدل کرده است. شما قادر خواهید بود تا هر چیزی را در هر کجای بازی و در هر مکانی به آن گونه که خود مایلید تغییر دهید و زندگی مجازی دلخواه خود را رقم زنید. برای دانلود و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازي Dungeon Hunter 2 HD سيمبين

Posted in بازی سیمبین - بازی استراتژیک سیمبین

بازي Dungeon Hunter 2 HD سيمبين - 3.7 out of 5 based on 6 votes
میانگین امتیار کاربران: / 6
ضعیفعالی 

n8

نام بازی: Dungeon Hunter 2 HD

حجم بازی: 305MB

سیستم عامل: Symbian^3

بعد از مدت ها بازي زيبا و گرافيکي Dungeon Hunter 2 HD براي گوشي هاي سيمبين عرضه شد. اين بازي براي سيستم عامل Symbian^3 مانند C7 ، E7 ، N8 ، C6-01 ساخته شده است. براي دانلود و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.