بازیهای دیتا دار اندرویددانلود بازی رالی سیمبین FantasyCar v1.1

Posted in بازی سیمبین - بازی رالی سیمبین

دانلود بازی رالی سیمبین FantasyCar v1.1 - 4.5 out of 5 based on 12 votes
میانگین امتیار کاربران: / 12
ضعیفعالی 

دانلود بازی رالی سیمبین FantasyCar v1.1

FantasyCar یک بازی زیبا و رالی مانند می باشد که برای سیستم عامل سیمبین عرضه و در سایت جوان دانلود جهت دریافت به صورت رایگان قرار گرفته است. در بازی FantasyCar شما می توانید با وسیله های گوناگون در مکان های مختلف رانندگی کنید. شما می توانید با تراکتور, ماشین های بزرگ و موتور در زمین, مریخ و یا ماه رانندگی کنید. شما باید روی موانعی رانندگی کنید که هر لحظه ممکن است ماشین شما واژگون شود. اگر شما جلوی واژگون شدن ماشین را بگیرید می توانید به مرحله بعد بروید در غیر اینصورت شما باید همان مرحله را ادامه دهید. این بازی زیبا و سرگرم کننده دارای 70 مرحله متفاوت می باشد که می تواند شما را ساعتها سرگرم کند و اوقات فراغت شما را پر کند. توجه کنید این بازی برای سیستم عامل های S^3 / Anna / Belle قابل اجرا می باشد و روی دیگر سیستم ها اجرا نمی شود. برای دانلود بازی سیمبین با لینک مستقیم و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی رالی سیمبین StuntCar Challenge

Posted in بازی سیمبین - بازی رالی سیمبین

دانلود بازی رالی سیمبین StuntCar Challenge - 4.5 out of 5 based on 28 votes
میانگین امتیار کاربران: / 28
ضعیفعالی 

دانلود بازی رالی سیمبین StuntCar Challenge

در این پست برای سیستم عامل سیمبین یک بازی زیبا و رالی StuntCar Challenge را جهت دانلود آماده کرده ایم. در بازی StuntCar Challenge شما باید با ماشین خود حرکات جالب و به عبارتی شیرین کاری انجام دهید و سکه هایی را که جلوی شما هستند بگیرید. شما در حین بازی موانعه ایی را می بینید که به وسیله آنها باید شیرین کاری انجام دهید. یکی از قابلیت های این ورژن این است که شما هنگامی که با ماشین در هوا هستید یا پرش کردید به وسیله سنسور آن را کنترل کنید. شما کاربران عزیز می توانید با نصب این بازی روی گوشی های سیمبین خود ساعتها سرگرم باشید. توجه کنید این بازی برای سیستم عامل S60v5, Symbian^3, Belle می باشد. برای دانلود بازی سیمبین با لینک مستقیم و دیدن تصاویر آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی سيمبين شرک-Shrek Kart HD 1.1.1

Posted in بازی سیمبین - بازی رالی سیمبین

دانلود بازی سيمبين شرک-Shrek Kart HD 1.1.1 - 3.9 out of 5 based on 28 votes
میانگین امتیار کاربران: / 28
ضعیفعالی 

توضیحات


در اين پست برای گوشي های سيمبين آخرين ورژن بازی زيبا Shrek Kart HD را جهت دانلود آماده کرده ايم. در بازی Shrek Kart HD که محصول شرکت گيم لافت است شبيه بازي ماشين کراش مي باشد با اين تفاوت که شخصيت هاي آن از کارتون شرک مي باشد. بازي مربوط به مسابقات ماشين هاي کوچک است که در چهار حالت : تک نفره ، تورمننت ، منطقه اي و مرحله اي انجام ميشود . شما قابليت انتخاب 10 کاراکتر مختلف را داريد . همچنين ميتوانيد بازي را به صورت دو نفره از طريق بلوتوث يا چند نفره از طريق واي فاي انجام دهيد . مراحل بازي بسيار زيبا طراحي شده اند که شامل چند جاده متفاوت است . براي دانلود و ديدن تصاوير بازی به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

مشخصات بازی


ورژن: 1.1.1

حجم بازي: 70 مگابايت

سيستم عامل: S^3/Anna

قيمت بازي: $2.99

زبان: English

سازنده: Gameloft SA

description

Once Upon a Time… Shrek and his friends are on a quest: To become the Kingdom's Fastest Kart Racer! Race to your own Fairy Tale ending behind the wheel of each character's custom-built kart and try to win Ye Grand Tournament. Explore the sights and secret shortcuts throughout the Kingdom, from Shrek's home in The Swamp to the hallowed halls of Worcestershire High to the palm-lined streets of Far Far Away. Challenge your friends to eat your dust in multiplayer and arena modes! All is fair(y) in this twisted tournament tale: Special Abilities and Power-ups are part of the arsenal. Drop the Cow That Jumped Over the Moon on Donkey, foil Puss In Boots with a Kart-Seeking Pumpkin and blast past Gingy with some high ogre-octane gas. But remember: Only 1st Place lives Happily Ever After


بازی Asphalt 6: Adrenaline HD سیمبین

Posted in بازی سیمبین - بازی رالی سیمبین

بازی Asphalt 6: Adrenaline HD سیمبین - 4.1 out of 5 based on 11 votes
میانگین امتیار کاربران: / 11
ضعیفعالی 

Asphalt_6

نام بازی: Asphalt 6: Adrenaline HD

حجم بازی: 256MB

سیستم عامل: Symbian S^3

در این پست برای گوشی های سیمبین بازی گرافیکی و هیجان انگیز Asphalt 6: Adrenaline HD را جهت دانلود آماده کرده ایم. این بازی فوق العاده با کیفیت و گرافیک خوب خود توانسته جزو برترین بازی های رالی باشد. شما می توانید از میان 42 مدل اتومبیل یکی را انتخاب و به مسابقه و شکست دادن رقیبان خود بپردازید. همچنین مشا می توانید به صورت آنلاین با دیگران بازی کنید. برای دانلود و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.