بازیهای دیتا دار اندروید



دانلود بازی سرگرم کننده Sparkle 2 سیمبین

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

دانلود بازی سرگرم کننده Sparkle 2 سیمبین - 4.4 out of 5 based on 62 votes
میانگین امتیار کاربران: / 62
ضعیفعالی 

دانلود بازی سرگرم کننده Sparkle 2 سیمبینبازی جدید و به سبک زوما سیمبین Sparkle 2

ورژن 1.0


همه شما دوستان با بازی زوما آشنا هستید. بازی Sparkle 2 نیز مانند زوما می باشد که دارندگان گوشی سیمبین می توانند آن را دانلود کنند. در این بازی شما باید گوی های رنگی رو پرتاب کنید تا چند توپ همرنگ با هم جور شوند و همه ی گوی ها از بین بروند. حداقل باید سه توپ کنار یکدیگر باشند تا منفجر شوند. شما باید سعی خود را بکنید تا توپ ها در دام گودال سیاه نیافتند, زیرا شما گیم آور می شوید و باید از اول مرحله را آغاز کنید. این بازی سیمبین نوکیا دارای 200 مرحله متنوع, جلو های ویژه, گرافیک بالا و موسیقی های لذت بخش می باشد که باعث می شود شما از بازی کردن خسته نشوید. توجه کنید بازی روی سیستم عامل Symbian^3/Anna/Belle قابل نصب است و روی نسخه های پاییتر اجرا نمی شود.

برای دانلود بازی سرگرم کننده Sparkle 2 سیمبین و دیدن تصویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازي سيمبين Rollercoaster Extreme v1.0

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

دانلود بازي سيمبين Rollercoaster Extreme v1.0 - 4.5 out of 5 based on 20 votes
میانگین امتیار کاربران: / 20
ضعیفعالی 

دانلود بازي سيمبين Rollercoaster Extreme v1.0

امروز براي سيستم عامل سيمبين بازي ويژه و رايگان Rollercoaster Extreme را جهت دانلود آماده کرده ايم. اين بازي زيبا و گرافيکي که به تازگي براي گوشي هاي سيمبين عرضه شده و داراي گرافيک بالايي مي باشد شما در يک شهربازي در نيويورک هستيد. شما راننده يک rollercoaster بزرگ و ترسناک که در اين شهربازي است هستيد. حال شما بايد با چپ و راست کردن گوشي اين قطار غول پيکر را کنترل کنيد و با جمع آوري انرژي هاي اضافه سرعت خود را افزايش دهيد. ريل اين قطار داراي پيچ و خم هاي زيادي مي باشد که شما بايد با بازي زياد مهارت کافي بدست آوريد. هرچي سريعتر حرکت کنيد مي توانيد امتياز بيشتري کسب کنيد. اين بازي يبا براي سيستم عامل هاي Nokia Symbian^3, Anna, Belle مي باشد. براي دانلود بازي سيمبين و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

دانلود بازی سیمبین Angry Birds Rio v1.4.4

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

دانلود بازی سیمبین Angry Birds Rio v1.4.4 - 4.2 out of 5 based on 5 votes
میانگین امتیار کاربران: / 5
ضعیفعالی 

در این پست برای گوشی های سیمبین آپدیت بازی سرگرم کننده و معروف Angry Birds Rio را جهت دانلود آماده کرده ایم. در این بازی همانند نسخه قبل باید به پرندگان خشمگین کمک کنید تا دیگر پرندگان را آزاد کنند. در این ورژن 6 فصل و 180 مرحله جدید اضافه شده است که شما را ساعتها سرگرم می کند. این نسخه بروی سیستم عامل های S^3/Anna/Belle قابل اجرا می باشد. برای دانلود بازی سیمبین و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی سيمبين Doodle Farm v1.00

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

دانلود بازی سيمبين Doodle Farm v1.00 - 5.0 out of 5 based on 5 votes
میانگین امتیار کاربران: / 5
ضعیفعالی 

امروز براي گوشي هاي سيمبين بازي جديد و سرگرم کننده Doodle Farm را جهت دانلود آماده کرده ايم. مي دانيد سگ يا ببر چگونه به وجود مي‌آيند؟ کدام دو حيوان با هم ميتوانند حيوان سوم مشخص را بوجود بياورند؟ مثلا آيا ترکيب سگ و گربه ، ببر مي شود!؟ اينها همه سوالاتي هستند که در بازي جواب آنها را بدست مي‌ آوريد! براي دانلود بازی سیمبین و ديدن تصاوير آن به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

دانلود بازي Cut the Rope سيمبين

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

دانلود بازي Cut the Rope سيمبين - 4.8 out of 5 based on 16 votes
میانگین امتیار کاربران: / 16
ضعیفعالی 

نام بازی: Cut the Rope

حجم بازی: 6.29MB

سیستم عامل: Symbian S^3, S60V5, Anna, Belle

در اين پست براي گوشي هاي سيمبين بازي محبوب Cut the Rope را جهت دانلود آماده کرده ايم. در اين بازي يک قورباغه و يک سوسمار وجود  دارد و بالاي سر آنها يک طناب که به آن آب نبات متصل هست. شما بايد طناب را طوري ببريد که آب نبات در دهن قورباغه بيفته. براي دانلود و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

بازی Let’s Create Pottery v1.0.1 سیمبین

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

بازی Let’s Create Pottery v1.0.1 سیمبین - 4.2 out of 5 based on 10 votes
میانگین امتیار کاربران: / 10
ضعیفعالی 

نام بازی: Let’s Create Pottery

حجم بازی: 14MB

سیستم عامل: S^3

Let’s Create Pottery یکی از پرطرفدارترین بازی های آندروید می باشد که برای گوشی های سیمبین نیز عرضه شد. در این بازی شما باید با خلاقیت خود سفالگری کنید و روی آن طراحی انجام دهید. برای دانلود و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی Fruit Ninja v1.06 سیمبین

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

دانلود بازی Fruit Ninja v1.06 سیمبین - 3.4 out of 5 based on 9 votes
میانگین امتیار کاربران: / 9
ضعیفعالی 

نام بازی: Fruit Ninja

حجم بازی: 18MB

سیستم عامل: Symbian S^3,anna,Belle

امروز برای گوشی های سیمبین آخرین ورژن بازی معروف Fruit Ninja را جهت دانلود آماده کرده ایم. این بازی شما به عنوان یک نینجا باید میوهای خوشمزه را که روی صفحه می بینید با انگشت خود آن ها را به چند قسمت تبدیل می کنید اما باید حواس خود را به بمب هایی که در میان میوه ها به بالا پرتاب می شوند جمع کنید و آنها را چند تیکه نکنید. برای دانلود و دیدت تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازي Star Arcade OY Jelly Wars سيمبين

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

بازي Star Arcade OY Jelly Wars سيمبين - 5.0 out of 5 based on 4 votes
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 

c7

نام بازي: Star Arcade OY Jelly Wars

حجم بازي: 8.1MB

سيستم عامل: Symbian S^3, S60v5, Anna

در اين پست براي گوشي هاي سيمبين بازي استراتژيک جنگ ژله ها را آماده کرده ايم. در اين بازي شما يک ژله هستيد و با سلاح هاي ژله ايي بايد دشمنان خود را نابود کنيد.براي دانلود و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.