بازیهای دیتا دار اندرویددانلود بازی سیمبین

دانلود بازی سرگرم کننده Sparkle 2 سیمبین

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

دانلود بازی سرگرم کننده Sparkle 2 سیمبین - 4.4 out of 5 based on 62 votes
میانگین امتیار کاربران: / 62
ضعیفعالی 

دانلود بازی سرگرم کننده Sparkle 2 سیمبینبازی جدید و به سبک زوما سیمبین Sparkle 2

ورژن 1.0


همه شما دوستان با بازی زوما آشنا هستید. بازی Sparkle 2 نیز مانند زوما می باشد که دارندگان گوشی سیمبین می توانند آن را دانلود کنند. در این بازی شما باید گوی های رنگی رو پرتاب کنید تا چند توپ همرنگ با هم جور شوند و همه ی گوی ها از بین بروند. حداقل باید سه توپ کنار یکدیگر باشند تا منفجر شوند. شما باید سعی خود را بکنید تا توپ ها در دام گودال سیاه نیافتند, زیرا شما گیم آور می شوید و باید از اول مرحله را آغاز کنید. این بازی سیمبین نوکیا دارای 200 مرحله متنوع, جلو های ویژه, گرافیک بالا و موسیقی های لذت بخش می باشد که باعث می شود شما از بازی کردن خسته نشوید. توجه کنید بازی روی سیستم عامل Symbian^3/Anna/Belle قابل نصب است و روی نسخه های پاییتر اجرا نمی شود.

برای دانلود بازی سرگرم کننده Sparkle 2 سیمبین و دیدن تصویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازی فکری The Tiny Bang Story سیمبین

Posted in بازی سیمبین - بازی فکری سیمبین

بازی فکری The Tiny Bang Story سیمبین - 4.6 out of 5 based on 36 votes
میانگین امتیار کاربران: / 36
ضعیفعالی 

بازی فکری The Tiny Bang Story سیمبینبازی داستان انفجار کوچک سیمبین

ورژن 1.0

The Tiny Bang Story یک بازی فکری زیبا و گرافیک بالا است که اینبار برای سیستم عامل سیمبین جهت دانلود آماده کرده ایم. خوش آمدید به سیاره Tiny. این سیاره زیبا توسط یک گروه مخرب نابود شده است. حال ماموریت شما در این بازی این است که شهر را بازسازی کنید و شکوه سابق آن را بازگردانید. شما برای انجام این کار باید پازل های گوناگون را حل, اشیاء مخفی را پیدا و بازی های فکری گوناگونی را انجام دهید. این دارای 5 فصل می باشد که شما کاربران می توانید با نصب این بازی روی گوشی های سیمبین خود از آن لذت ببرید. این بازی سرگرم کننده مدت ها پیش برای سیستم عامل آندروید و آیفون عرضه شده بود که آمار قابل توجه ایی نسبت به دیگر بازی ها از نظر تعداد دانلود بدست آورده بود. از ویژگی های گوناگون این بازی عبارتند از:

- جزوء 10 بازی برتر کامپیوتر

- دارای پنج قصل به همرا 30 بازی فکری

- گیم پلی جذاب و راحت

- دارای موزیک های آرام

- و...

توجه کنید این بازی فکری سیمبین بر روی Symbian^3/Anna/Belle قابل اجرا می باشد. برای دانلود بازی The Tiny Bang Story با لینک مستقیم و دیدن تصویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی سیمبین Monster Pinball-پین بال هیولاها

Posted in بازی سیمبین - بازی اکشن سیمبین

دانلود بازی سیمبین Monster Pinball-پین بال هیولاها - 4.2 out of 5 based on 28 votes
میانگین امتیار کاربران: / 28
ضعیفعالی 

دانلود بازی سیمبین Monster Pinball-پین بال هیولاها

ورژن 1.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.


Monster Pinball یک بازی سرگرم کننده و جالب است که به تازگی ورژن جدید آن برای سیستم عامل سیمبین عرضه شده است و می توانید از سایت جوان دانلود دریافت نمایید.

در بازی Monster Pinball شما باید هیولاهای گوناگونی را منفجر کنید. انیمیشن زیبا و گرافیک بالا به همراه جلوه های صوتی زیبا شور و هیجان این بازی را دو چندان کرده است. این بازی سیمبین دارای ویژگی های گوناگونی می باشد که برخی از آنها عبارتند از: 100 مرحله متفاوت و سرگم کننده, دارای صدای استریو و گرافیک خیره کننده. همچنین گیم پلی این بازی دارای سرعتی معادل 60 فریم در ثانیه می باشد که باعث می شود بازی به آرامی و بدون هیچ گیری اجرا شود.

توجه کنید این بازی بروی سیستم عامل های Symbian^3, Anna, Belle قابل اجرا می باشد و روی دیگر سیستم عامل های سیمبین اجرا نمی شود. برای دانلود بازی سیمبین و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی سیمبین Undroid v1.0

Posted in بازی سیمبین - بازی استراتژیک سیمبین

دانلود بازی سیمبین Undroid v1.0 - 4.3 out of 5 based on 22 votes
میانگین امتیار کاربران: / 22
ضعیفعالی 

دانلود بازی سیمبین Undroid v1.0

در این پست سایت جوان دانلود قصد داریم برای سیستم عامل سیمبین بازی جدید و استراتژیک Undroid را جهت دانلود معرفی کنیم.

این بازی در سبک دفاعی است و ماموریت شما در بازی Undroid این است که از زمین دفاع کنید. دهها هزار نفر برای دفاع از زمین جان خود را از دست داده اند. موج دومی از حملات مهاجم در راه است که این بار شما باید برای دفاع از زمین آماده شوید. شما در این بازی سیمبین می توانید با سنسور گوشی یک موجود را که شما را در نجات زمین کمک می کند کنترل کنید. همچنین این بازی دارای 60 مرحله و 10 سلاح است که سلاح ها قابلیت ارتقا یافتن را دارند.

توجه کنید این بازی برای سیستم عامل های Symbian^3, Anna, Belle می باشد و روی دیگر سیستم های نوکیا قابل اجرا نمی باشد. برای دانلود بازی سیمبین و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازی تنیس سیمبین Tennis 2013 v1.0

Posted in بازی سیمبین - بازی ورزشی سیمبین

بازی تنیس سیمبین Tennis 2013 v1.0 - 4.4 out of 5 based on 25 votes
میانگین امتیار کاربران: / 25
ضعیفعالی 

بازی تنیس سیمبین Tennis 2013 v1.0

امروز برای سیستم عامل سیمبین بازی ورزشی جدید و سرگرم کننده Tennis را که محصول سال 2013 است جهت دانلود آماده کرده ایم.

این بازی که دارای سه سطح گوناگون می باشد, شما می توانید بازیکن محبوب خود را انتخاب کنید و برای رقابت با رقیبان خود آماده شوید. این بازی دارای 4 تورنومنت است که با شرکت در آنها قادر هستید جایزه ها را از آن خود کنید. این بازی تنیس برای سیستم عامل های S60V5,Symbian^3, Anna, Belle می باشد و شما با نصب آن روی گوشی های خود می توانید ساعتها سرگرم باشید و از بازی لذت ببرید.

برای دانلود بازی سرگرم کننده سیمبین و دیدن تصاویر آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی Contre Jour v1.0 برای سیمبین

Posted in بازی سیمبین - بازی گوناگون سیمبین

دانلود بازی Contre Jour v1.0 برای سیمبین - 3.5 out of 5 based on 10 votes
میانگین امتیار کاربران: / 10
ضعیفعالی 

دانلود بازی Contre Jour v1.0  برای سیمبین

در این پست سایت , بازی جدید و متفاوت Contre Jour را جهت دانلود آماده کرده ایم.

این بازی زیبا توسط شرکت Chillingo Ltd طراحی و ساخته شده است و از سایت های مختلفی جایزه گرفته است. در این بازی شما باید یک موجود سیاه را کنترل کنید. شما باید به این موجود سیاه کمک کنید تا به سمت بارقه های نور کوچک و در نتیجه به نور بزرگ برسد. هر مرحله دارای سه روشنایی می باشد که شما با بدست آوردن آن می توانید به مرحله بعد بروید. توجه کنید وقتی که شما به سمت این نورها حرکت می کنید موانعی جلوی شما ظاهر می شوند که باید از آنها عبور کنید. برخی از از ویژگی های این بازی سیمبین عبارتند از:

- دارای 5 فصل و 100 مزحله منحصر به فرد
- دارای 300 روشنایی
- دارای گیم پلی راحت
- دارای موسیقی های زیبا و دل نشین
- و...

این بازی برای سیستم عامل های Symbian^3, Anna, Belle می باشد و روی دیگر سیستم ها قابل اجرا نمی باشد. برای دانلود بازی سیمبین با لینک مستقیم و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی سیمبین | سیرک هیجان انگیز Incredible Circus v1.2

Posted in بازی سیمبین - بازی گوناگون سیمبین

دانلود بازی سیمبین | سیرک هیجان انگیز Incredible Circus v1.2 - 4.0 out of 5 based on 8 votes
میانگین امتیار کاربران: / 8
ضعیفعالی 

دانلود بازی سیمبین | سیرک هیجان انگیز Incredible Circus v1.2

در این پست سایت جدیدترین بازی های سیمبین, ورژن جدید بازی سرگرم کننده Incredible Circus را جهت دانلود آماده کرده ایم.

شما کاربران با نصب این بازی روی گوشی های سیمبین خود می توانید ساعتها سرگرم باشید و از بازی لذت ببرید. در این شما باید یک آدمک را با استفاده از نوارهای پلاستیکی به بالا پرتاب کنید. شما هناگم پردتاب کردن با موانع های گوناگونی ماننذ حلقه آتش روبه رو می شوید که باید از آنها عبور کنید. این بازی زیبا به صورت ساین می باشد و شما نیاز نیست گوشی خود را هک کنید. هم اکنون این بازی بروی سایت جوان دانلود جهت دریافت قرار گرفته است.

توجه کنید این بازی برای سیستم عامل Symbian^3, Anna, Belle می باشد و روی دیگر سیستم عامل های سیمبین قابل اجرا نیست. برای دانلود بازی سیمبین با لینک مستقیم و دیدن تصاویر بازی به ادامه  مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازي سيمبين Rollercoaster Extreme v1.0

Posted in بازی سیمبین - بازی سرگرمی سیمبین

دانلود بازي سيمبين Rollercoaster Extreme v1.0 - 4.5 out of 5 based on 20 votes
میانگین امتیار کاربران: / 20
ضعیفعالی 

دانلود بازي سيمبين Rollercoaster Extreme v1.0

امروز براي سيستم عامل سيمبين بازي ويژه و رايگان Rollercoaster Extreme را جهت دانلود آماده کرده ايم. اين بازي زيبا و گرافيکي که به تازگي براي گوشي هاي سيمبين عرضه شده و داراي گرافيک بالايي مي باشد شما در يک شهربازي در نيويورک هستيد. شما راننده يک rollercoaster بزرگ و ترسناک که در اين شهربازي است هستيد. حال شما بايد با چپ و راست کردن گوشي اين قطار غول پيکر را کنترل کنيد و با جمع آوري انرژي هاي اضافه سرعت خود را افزايش دهيد. ريل اين قطار داراي پيچ و خم هاي زيادي مي باشد که شما بايد با بازي زياد مهارت کافي بدست آوريد. هرچي سريعتر حرکت کنيد مي توانيد امتياز بيشتري کسب کنيد. اين بازي يبا براي سيستم عامل هاي Nokia Symbian^3, Anna, Belle مي باشد. براي دانلود بازي سيمبين و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.