بازیهای دیتا دار اندرویددانلود تم بادا

دانلود تم 360HD برای بادا

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم 360HD برای بادا - 4.4 out of 5 based on 25 votes
میانگین امتیار کاربران: / 25
ضعیفعالی 

دانلود تم 360HD برای بادا  

360HD یک تم جدید و زیبا است که برای گوشی های باا ساخته شده و جهت دانلود در سایت جوان دانلود قرار گرفته است. این تم زیبا دارای آیکون های گوناگون است که با باعث می شود گوشی شما جلوه ایی زیبا به خود بگیرد. این تم دارای والپیپر یک والپیپر با کیفیت و HD می باشد. برای دانلود تم بادا با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود تم زیبا بادا Celeste HD

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم زیبا بادا Celeste HD - 4.7 out of 5 based on 12 votes
میانگین امتیار کاربران: / 12
ضعیفعالی 

دانلود تم زیبا بادا Celeste HD  

Celeste HD یک تم زیبا و جالب می باشد که برای سیستم عامل بادا جهت دانلود آماده کرده ایم. این تم زیبا که به تازگی آپدیت شده است دارای یک قفل صفحه نمایش زیبا و متفاوت می باشد که ظاهر گوشی شما را به کلی تغییر می دهد. همچنین شما می توانید موزیک های خود را هنگامی که صفحه نمایش شما قفل است عقب و جلو کنید ا آهنگ را تغییر دهید. برای دانلود تم بادا با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود تم Thunder HD برای بادا

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم Thunder HD برای بادا - 3.7 out of 5 based on 6 votes
میانگین امتیار کاربران: / 6
ضعیفعالی 

دانلود تم Thunder HD برای بادا   تم بادا

امروز برای سیستم عامل بادا و گوشی های آن تم با کیفیت و جدید Thunder HD را جهت دانلود آماده کرده ایم. این تم زیبا و جالب دارای والپیپر با کیفیت HD می باشد و دارای آیکون های کوچک آبی است که شما کاربران عزیز با نصب این تم روی گوشی خود می توانید به کلی ظاهر گوشی خود را تغییر دهید. همچنین این تم دارای یک قفل برای صفحه نمایش نیز دارا می باشد که که تماس های از دست رفته شما را روی صفحه نمایش نشان می دهد. برای دانلود تم بادا با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود تم Tron lagacy برای بادا

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم Tron lagacy برای بادا - 4.3 out of 5 based on 9 votes
میانگین امتیار کاربران: / 9
ضعیفعالی 

  

Tron lagacy یک تم زیبا و متفاوت می باشد که برای گوشی های بادا جهت دانلود آماده کرده ایم.  این تم زیبا دارای یک والپیپر با کیفیت به همراه آیکون می باشد. شما داراندگان گوشی های بادا می توانید با نصب این تم ظاهر گوشی خود را به طور کامل عوض کنید و از حالت یکنواختی بیرون آورید. برای دانلود تم بادا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود تم بادا Fan

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم بادا Fan - 4.3 out of 5 based on 6 votes
میانگین امتیار کاربران: / 6
ضعیفعالی 

  

امروز برای گوشی های بادا تم جدید و گرافیکی Fan را جهت دانلود آماده کرده ایم. این تم زیبا دارای یک ساعت در وسط صفحه با آیکون های زیبا و شیک و یک Lockscreen ویژه می باشد. این تم زیبا برای سیستم عامل Bada 2.0 و بالاتر می باشد. برای دانلود تم بادا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود تم بادا Galaxy S3

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم بادا Galaxy S3 - 4.4 out of 5 based on 9 votes
میانگین امتیار کاربران: / 9
ضعیفعالی 

  

امروز برای گوشی های بادا بار دیگر تم زیبا به نام Galaxy S3 جهت دانلود آماده کرده ایم. این تم زیبا از روی گوشی Galaxy S3 الگو برداری شده است و برای گوشی های ویو 1,2 و 3 می باشد.همچنین قفل صفحه نمایش این تم نیز دارای افکت زیبایی می باشد که هنگام باز کردن قفل گوشی مشاهده خواهید کرد. برای دانلود تم بادا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود تم بادا Windows 8 HD

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم بادا Windows 8 HD - 4.0 out of 5 based on 4 votes
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 

  

امروز برای گوشی های بادا تم جدید و گرافیکی Windows 8 HD را جهت دانلود آماده کرده ایم. شما با نصب این تم روی گوشی بادا خود می توانید سیستم عامل خود را به Windows 8 تبدیل کنید. همچنین می توانید آیکون های گوشی های خود را به ویندوز 8 تغییر دهید. برای دانلود تم بادا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود تم بادا Android Jelly Bean

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم بادا Android Jelly Bean - 3.5 out of 5 based on 4 votes
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 


امروز براي گوشي هاي بادا تم جديد و زيبا Android Jelly Bean را جهت دانلود آماده کرده ايم. اين تم از روي سيستم عامل آندرويد 4.1 براي بادا طراحي شده است. با نصب ايت تم در گوشي بادايي خود مي توانيد تمام ظاهر گوشي خود حتي آيکون هاي آن را به آندرويد تبديل کنيد. براي دانلود تم بادا و به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

دانلود تم bada xperia s برای بادا

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم bada xperia s برای بادا - 2.3 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

در اين پست بار ديگر براي گوشي هاي بادا تم گرافيکي به نام xperia s جهت دانلود آماده کرده ايم. اين تم از روي گوشي هاي xperia s الگو برداري شده است. همچنين اين تم داراي آيکون هاي سوني نيز مي باشد که به زيبايي آن را دو چندان کرده است. براي دانلود اين تم زيبا به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

دانلود تم HD برای بادا

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم HD برای بادا - 4.3 out of 5 based on 18 votes
میانگین امتیار کاربران: / 18
ضعیفعالی 

در این پست برای گوشی های بادا یک تم با کیفیت بالا جهت دانلود آماده کرده ایم. امیدوارم که از این تم زیبا لذت ببرید. برای دانلود تم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود تم HTC One X بادا

Posted in تم بادا - تم

دانلود تم HTC One X بادا - 3.9 out of 5 based on 7 votes
میانگین امتیار کاربران: / 7
ضعیفعالی 

سايت جوان دانلود بار ديگر براي گوشي هاي بادا تم زيبا و قشنگ HTC One X را جهت دانلود آماده کرده است. اين تم از روي گوشي HTC One X و سيستم عامل آندرويد 4.0 طراحي شده است.براي دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنيد.