بازیهای دیتا دار اندرویددانلود نرم افزار مدیریتی بادا

دانلود نرم افزار بادا VIKI v1.6

Posted in دانلود نرم افزار بادا | نرم افزار bada - نرم افزار مدیریتی بادا

در این پست برای سیستم عامل بادا نرم افرار معروف و جالب VIKI را جهت دانلود آماده کرده ایم. شما با نصب این نرم افزار روی گوشی بادا خود می توانید شبیه ساز یک آدم را در گوشی خود داشته باشید. این نرم افزار شما را در ارسال اس ام اس و ایمیل کمک می کند. VIKI یک دستیار شخصی برای شما می باشد. شما هرکاری در گوشی خود می خواهید انجام دهید کافی است با صدا زدن آن برنامه را باز کنید. شما می توانید پیامک بزنید,یک صفحه اینترنتی را باز کنید,یک ایمیل را بخوانید و یا هر کاری که می خواهید انجام دهید این نرم افزار برای شما انجام می دهد. برای دانلود نرم افزار بادا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نرم افزار badaBox بادا

Posted in دانلود نرم افزار بادا | نرم افزار bada - نرم افزار مدیریتی بادا

badaBox يک نرم افزار اشتراک گذاري فايل براي گوشي هاي بادا مي باشد. شما مي توانيد از طريق اينترنت ازهرکجا فايل هاي خود را به کامپيوتر انتقال دهيد و يا برعکس. براي دانلود نرم افزار به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

نرم افزار myExplorer بادا

Posted in دانلود نرم افزار بادا | نرم افزار bada - نرم افزار مدیریتی بادا

نرم افزار myExplorer بادا - 3.6 out of 5 based on 5 votes
میانگین امتیار کاربران: / 5
ضعیفعالی 

myExplorer نام نرم افزار حرفه ايي براي مديريت فايل ها مي باشد.اين نرم افزار به شما اجازه مي دهيد تا فايل هاي خود را با ديگران به اشتراک بگذاريد و روي فايل هاي خود پسورد بگذاريد.با استفاده از اين نرم افزار مي توانيد عکس,فيلم و هرچيز ديگري که در کامپيوتر داريد مشاهده کنيد.شما هم اکنون مي توانيد آخرين ورژن اين نرم افزار را از سايت جوان دانلود دريافت کنيد.براي دانلود و ديدن ساير توضيحات به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

ويژگي هاي نرم افزار myExplorer
:

- قابليت بازکردن و فشرده کردن فايل هاي: Zip, Rar, 7z, Tar, Gz

- قابليت گذاشتن پسورد روي فايل ها

- واسط کاربري جذاب و سهولت در استفاده

- قابليت فرستادن فايل به کامپيوتر و بلعکس به وسيله wifi

- و .....

نرم افزار pFilesManager بادا

Posted in دانلود نرم افزار بادا | نرم افزار bada - نرم افزار مدیریتی بادا

pFilesManager یک نرم افزار مدیدیریت فایل برای بادا می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید پوشه ایجاد کنید و آن را مدیریت کنید. این نرم افزار توانایی پشتیبانی از فرمت های jpg .png .gif .bmp و mp3 .amr و.... را دارا می باشد.هم اکنون می توانید این نرم افزار را به صورت رایگان از سایت جوان دانلود دریافت کنید.