دانلود نرم افزار بادا | نرم افزار bada

دانلود کتاب بادا 6th Planet- ششمین سیاره

دانلود کتاب بادا 6th Planet- ششمین سیاره - 4.5 out of 5 based on 29 votes
میانگین امتیار کاربران: / 29
ضعیفعالی 

دانلود کتاب بادا 6th Planet- ششمین سیاره

ورژن 1.0.1
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.


کتاب 6th Planet بادا درباره داستانی است که در آینده اتفاق می افتد. کتاب در مورد سیاره زحل است که با تغییراتی که در این سیاره ایجاد می شود که آدم ها می توانند در آنجا زندگی کنند. حال انسانها برای اینکه بفهمند در سیاره زحل چه اتفاقاتی افتاده یک میمون را به آنجا می فرستند. این کتاب زیبا و گرافیکی که برای سیستم عامل بادا عرضه شده است شما با اتفاقاتی روبه رو می شوید که باید از پس آنها بر بیاید. این کتاب هم اکنون برای سیستم عامل بادا جهت دانلود در سایت قرار گرفته است. البته توجه کنید این کتاب یکی از بهترین داستانها را شامل می شود و برای تقویت زبان انگلیسی شما بسیار مفید است.

برای دانلود کتاب 6th Planet بادا با لینک مستقیم و دیدن تصویری از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار بادا LiveCameraFX-ویرایش عکس

دانلود نرم افزار بادا LiveCameraFX-ویرایش عکس - 4.0 out of 5 based on 23 votes
میانگین امتیار کاربران: / 23
ضعیفعالی 

دانلود نرم افزار بادا LiveCameraFX-ویرایش عکس

ورژن 1.1
در صورت آمدن ورژن جدید دز همین پست اطلاع رسانی می شود.


دانلود نرم افزار بادا: بار دیگر برای برای گوشی های بادا و علاقمندان ویرایش عکس نرم افزار ویرایشی LiveCameraFX را جهت دانلود آماده کرده ایم.

LiveCameraFX یکی از نرم افزارهای ویرایش عکس می باشد که شما می توانید با دانلود و نصب نرم افزار روی گوشی های بادا خود, عکس هایتان را ویرایش کنید. این نرم افزار دارای 8 افکت می باشد که شما می توانید قبل از ذخیره کردن عکس تغییرات را مشاهده کنید و اگر دوست نداشتید با یک قاب دیگر عوض کنید. به گفته سازندگان این نرم افزار بادا شما باید از فریمور بادا 2 استفاده کنید تا بتوانید این نرم افزار را اجرا کنید.

برای دانلود نرم افزار ویرایش عکس بادا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار iuReader-کتاب خوان بادا

دانلود نرم افزار iuReader-کتاب خوان بادا - 3.4 out of 5 based on 10 votes
میانگین امتیار کاربران: / 10
ضعیفعالی 

دانلود نرم افزار iuReader-کتاب خوان بادا

ورژن 1.13.20
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.


در این پست سایت جوان دانلود قصد داریم ورژن جدید نرم افزار کتاب خوان بادا به نام iuReader را جهت دانلود معرفی کنیم.

نرم افزار iuReader بادا قابلیت باز کردن فایل های با فرمت .fb2 و .txt را دارا می باشد و شما کاربران می توانید با نصب این نرم افزار این فرمت ها را در گوشی های بادا خود اجرا کنید. این نرم افزار بادا دارای ویژگی های گوناگونی است که برخی از آنها عبارتند از: قابلیت آرشیو کردن با فرمت zip, جستجو کردن در بین فایل ها, دارای دو نوع رنگ برای خواندن بهتر, پشتیبای از صفحه های لمسی, فاصله گذاری خودکار و پشتیبانی از فیل های حجیم تا سقف 2 گیگابایت. همچنین این نرم افزار دارای دارای صفحه کلید مجازی است تا شما به راحتی با نرم افزار کار کنید.

برای دانلود ورژن جدید نرم افزار کتاب خوان بادا با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

نرم افزار بادا صحبت با خرگوش Talking Rabbit v1.0

نرم افزار بادا صحبت با خرگوش Talking Rabbit v1.0 - 4.5 out of 5 based on 58 votes
میانگین امتیار کاربران: / 58
ضعیفعالی 

نرم افزار بادا صحبت با خرگوش Talking Rabbit v1.0

امروز در سایت تخصصی بادا نرم افزار سرگرم کننده و جالب Talking Rabbit را جهت دانلود آماده کرده ایم.

شما کاربران عزیز با نصب این نرم افزار سرگرم کننده روی گوشی های بادا خود می توانید ساعتها سرگرم باشید و با این نرم افزار کار کنید. کار این نرم افزار همنانطوری که از اسمش معلوم است تکرار حرف ها است. یعنی شما هرچی به این خرگوشی بامزه بگوید, خرگوشی صدای شما را با لحنی خنده دار تکرار می کند. نرم افزار Talking Rabbit مدت ها پیش برای پلت فرم های گوناگون مانند اندروید عرضه شده بود که امروز برای سیستم عامل بادا نیز عرضه شده است.

برای دانلود نرم افزار سرگرم کننده بادا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

نرم افزار کاربردی بادا | خاموش کننده هوشمند Smart Off v1.1.1

نرم افزار کاربردی بادا | خاموش کننده هوشمند Smart Off v1.1.1 - 4.4 out of 5 based on 10 votes
میانگین امتیار کاربران: / 10
ضعیفعالی 

نرم افزار کاربردی بادا | خاموش کننده هوشمند Smart Off v1.1.1

بار دیگر در , ورژن جدید نرم افزار کاربردی Smart Off را جهت دانلود آماده کرده ایم.

شما کاربران با کمک این نرم افزار می توانید باتری گوشی بادایی خود را بهینه کنید و عمر باتری را بیشتر کنید. این نرم افزار همانند یک ویجت روی صفحه نمایش گوشی شما اجرا می شود و شما برنامه های در حال اجرا را مانند Wifi که به آن نیاز ندارید خاموش می کند. شما همچنین می توانید بلوتوث یا هر برنامه ایی را که این نرم افزار در خود دارد خاموش کنید.این نرم افزار بسیار بهینه سازی شده است و با حافظه بسیار کم قابل اجرا است. این نرم افزار هم اکنون برای سامسونگ بادا عرضه شده است. توجه کنید این نرم افزار بروی بادا 2 و بالاتر قابل اجرا می باشد.

برای دانلود نرم افزار بادا با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

نرم افزار جدید بادا | دفترچه یادداشت Notebook v0.3

نرم افزار جدید بادا | دفترچه یادداشت Notebook v0.3 - 3.0 out of 5 based on 2 votes
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

نرم افزار جدید بادا | دفترچه یادداشت Notebook v0.3

در این پست سایت مرجع نرم افزار سیستم عامل بادا, نرم افزار جدید  و کاربردی Notebook را جهت دانلود آماده کرده ایم.

Notebook یک دفترچه یادداشت می باشد که شما می توانید یادداشت های خود را در آن بنویسید. کارهای که با این نرم افزار می توانید انجام دهید عبارتند از: ایجاد یادداشت, عکس گرفتن, ضبط صدا, اشتراک گذاری از طریق ایمیل, قفل گذاشتن روی یادداشت ها و سازماندهی آنها. این نرم افزار تمام نیازهای شما را در زمینه دفترچه برآورده می کند. فقط کافی است تا شما آن را در گوشی بادایی خود نصب کنید تا به قدرت نرم افزار پی ببرید. این نرم افزار هم اکنون برای سیستم عامل بادا نسخه 2 به بالا عرضه شده است. امیدواریم این نرم افزار هم مورد رضایت شما کاربران بادایی قرار گرفته باشد و از آن استفاده کنید. برای با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برای آموزش چگونگی نصب بازی و نرم افزار روی بادا اینجا کلیک کنید.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار نمايش سرعت بادا Navi HUD

دانلود نرم افزار نمايش سرعت بادا Navi HUD - 4.7 out of 5 based on 10 votes
میانگین امتیار کاربران: / 10
ضعیفعالی 

دانلود نرم افزار نمايش سرعت بادا Navi HUD

در اين پست براي سيستم عامل بادا نرم افزار کاربردي و جالب Navi HUD را جهت دانلود آماده کرده ايم. اين نرم افزار با استفاده از GPS گوشي در مورد سرعت شما,خيابان ها, شهرها و مناطقي که در آن هستيد اطلاعات مي دهد. اين نرم افزار طوري طراحي شده است که شما مي توانيد آن را در جلوي ماشين خود قرار دهيد و از فاصله دور مشاهده کنيد. اين نرم افزار به تازگي در مارکت سامسونگ قرار گرفته و با قيمت 1.10 دلار به فروش مي رسد که مي توانيد آن را به صورت رايگان و اسپوف نشده از سايت جوان دانلود دريافت کنيد. اگر گوشي شما مجهز به جي پي اس نمي باشد اين نرم افزار کاربردي براي گوشي شما ندارد و نمي توانيد از آن استفاده کنيد. توجه کنيد اين نرم افزار براي سيستم عامل بادا 2 و بالاتر مي باشد و با تمامي گوشي هاي بادا سازگار است. براي دانلود نرم افزار بادا با لينک مستقيم به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار فلش پلیر بادا SWF Player

دانلود نرم افزار فلش پلیر بادا SWF Player - 4.1 out of 5 based on 9 votes
میانگین امتیار کاربران: / 9
ضعیفعالی 

دانلود نرم افزار فلش پلیر بادا SWF Player

در این پست قصد داریم برای گوشی های بادا نرم افزار فلش پلیر SWF Player را جهت دانلود آماده کرده ایم. شما کاربران عزیز با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود فرمت های فلش موجود در گوشی خود را پخش کنید. همچنین شما می توانید از اینترنت فیلم ها و کلیپ های فلش را از اینترنت دانلود کنید. این نرم افزار برای سیستم عامل بادا 2 می باشد. برای دانلود نرم افزار بادا با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار پلیر بادا iPlayer PLUS

دانلود نرم افزار پلیر بادا iPlayer PLUS - 4.3 out of 5 based on 7 votes
میانگین امتیار کاربران: / 7
ضعیفعالی 

دانلود نرم افزار پلیر بادا iPlayer PLUS

در این پست برای سیستم عامل بادا و گوشی های آن نرم افزار کاربردی پخش موزیک و ویدیو به نام iPlayer PLUS را جهت دانلود آماده کرده ایم. iPlayer+ یک نرم افزار پیشرفته و زیبا پخش موزیک و پخش ویدیو می باشد که برای گوشی های بادا عرضه شده است. ویژگی های صوتی این نرم افزار عبارتند از: Bass Boost, دارای اکولایزر و تقویت صدا. فرمت های که این نرم افزار پشتیبانی می کند  mp3 ,AAC, WAV, AMR, WMA است و شما می توانید با نصب آن از موسیقی خود لذت ببرید. فرمت های تصویری که این نرم افزار پشتیبانی می کنند عبارتند از: H.264, H.263, MPEG4, VC-1. برای دانلود نرم افزار بادا با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار Photo Pixelizer v1.0 برای بادا

دانلود نرم افزار Photo Pixelizer v1.0 برای بادا - 3.0 out of 5 based on 2 votes
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

دانلود نرم افزار Photo Pixelizer v1.0 برای بادا

امروز برای گوشی های بادا نرم افزار جدید  و سرگرم کننده Photo Pixelizer را جهت دانلود آماده کرده ایم. شما کاربران عزیز با نصب نرم افزار Photo Pixelizer می توانید به به راحتی عکس های خود را به شتراک بگذارید. یکی از قابلیت های جالب این نرم افزار این است که شما می توانید صورت یک شخص یا یک مارک تجاری که در عکس های شما موجود است شطرنجی کنیید تا کسی از آن با اطلاع نشود. همچنین قادر خواهید بود تا تصاویر را رنگی کنید. این نرم افزار در مارکت سامسونگ با قیمت ? 1.25 به فروش می رود که شما می توانید به صورت رایگان و با لینک مستقیم از سایت جوان دانلود دریافت کنید. توجه کنید این نرم افزار برای سیستم عامل bada 2 و بالاتر می باشد. برای دانلود نرم افزار بادا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار Matrix Live برای بادا

دانلود نرم افزار Matrix Live برای بادا - 3.9 out of 5 based on 7 votes
میانگین امتیار کاربران: / 7
ضعیفعالی 

دانلود نرم افزار Matrix Live برای بادا

در این پست قصد داریم یک نرم افزار عکاسی به نام Matrix Live جهت دانلود معرفی کنیم. شما کاربران عزیز با نصب این نرم افزار قادر خواهید بود عکس هایی به صورت اعدا بگیرید. این نرم افزار از روی فیلم ماتریکس الگو برداری شده است و تماما عکس شما را به صورت عدد نشان می دهد. برای دانلود نرم افزار بادا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...

تبلیغات متنی

دانلود آهنگ | پلی موزیک
بروزترین سایت دانلود آهنگ

خبرنامه

نام:

ایمیل:

You are here نرم افزار بادا