بازیهای دیتا دار اندرویدآموزش بادا

دانلود آموزش ویدیویی اسپوف بادا 2.0

Posted in آموزش بادا - آموزش

دانلود آموزش ویدیویی اسپوف بادا 2.0 - 3.6 out of 5 based on 13 votes
میانگین امتیار کاربران: / 13
ضعیفعالی 

در این پست به درخواست کاربران عزیز و مشکلات فراوان در اسپوف گوشی بادا برای اجرای بازی و نرم افزار تصمیم گرفتیم که برای نسخه بادا 2.0 یک آموزش ویدیویی قرار دهیم. شما کاربران عزیز جوان دانلود می توانید دیگر به راحتی بازی و نرم افزار مورد علاقه خود را روی گوشی بادا خود بریزید. شما عزیزان با رفتن به ادامه مطلب قادر خواهید بود تا این آموزش را دانلود و مشاهده کنید. توجه کنید که دانلودهای مورد نظر که در فیلم نشان داده می شود در ادامه مطلب وجود دارد و مطابق با گوشی خود آنها را دانلود کنید.

آموزش تصویری نصب برنامه روی بادا 2

Posted in آموزش بادا - آموزش

آموزش تصویری نصب برنامه روی بادا 2 - 3.8 out of 5 based on 24 votes
میانگین امتیار کاربران: / 24
ضعیفعالی 

بعد از مدت ها روش نصب بازی و نرم افزار کرک شده ( اسپوف ) روی بادا 2 به تحقق پیوست. شما می توانید با اجرای آموزش که به صورت تصویری نیز می باشد گوشی بادایی خود را اسپوف کنید و از برنامه های نصب شده لذت ببرید. برای دیدن آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش نصب تم و ویجت روی بادا

Posted in آموزش بادا - آموزش

آموزش نصب تم و ویجت روی بادا - 3.6 out of 5 based on 13 votes
میانگین امتیار کاربران: / 13
ضعیفعالی 

امروز قصد داریم آموزش نصب تم و ویجت را روی گوشی بادا ورژن1.0 و1.2 و 2.0 قرار دهیم. شما می توانید تنها با انجام چند مرحله این کار را انجام دهید و تم یا ویجت مورد علاقه خود را روی گوشی بادایی خود نصب کنید. برای دیدن آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش فلش کردن گوشی های بادا

Posted in آموزش بادا - آموزش

آموزش فلش کردن گوشی های بادا - 4.0 out of 5 based on 13 votes
میانگین امتیار کاربران: / 13
ضعیفعالی 

در این پست قصد داریم آموزش فلش کردن گوشی های سامسونگ-بادا را آموزش دهیم. این کار برای نصب فریمور و کارهای دیگر قابل استفاده است. قبل از شروع آموزش حتما از شماره تماس ها , اس ام اس ها, عکس ها و ویدئو ها بک آپ بگیرید و گوشی خود را کامل شار کنید. برای دیدن آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش تبدیل ویو1 به ویو3

Posted in آموزش بادا - آموزش

آموزش تبدیل ویو1 به ویو3 - 4.0 out of 5 based on 4 votes
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 

اگر شما دوست دارید بازی هایی مانند Asphalt 6 - TinTin را بروی گوشی خود به صورت رایگان نصب کند این آموزش را دنبال کنید. بازی هایی چون Asphalt 6 - TinTin که فقط برای گوشی ویو3 ریلیز شده را و رایگان اس می توانید برای ویو 1 نیز نصب کنید. برای دیدن آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش اتصال به اينترنت از طريق wifi لپ تاپ براي بادا

Posted in آموزش بادا - آموزش

آموزش اتصال به اينترنت از طريق wifi لپ تاپ براي بادا - 4.0 out of 5 based on 20 votes
میانگین امتیار کاربران: / 20
ضعیفعالی 

امروز قصد داريم آموزش اتصال به اينترنت را از طريق wifi  لب تاپ براي گوشي هاي بادا را آموزش دهيم. شما تنها انجام چند مرحله مي توانيد اين کار را انجام دهيد.اين آموزش براي ويندوز xp مي باشد و شما مي توانيد با برخي تغييرات روي ويندوز سون نيز استفاده کنيد.براي ديدن آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

آموزش اجرای برنامه کرک شده بر روی بادا

Posted in آموزش بادا - آموزش

آموزش اجرای برنامه کرک شده بر روی بادا - 3.1 out of 5 based on 8 votes
میانگین امتیار کاربران: / 8
ضعیفعالی 

امروز قصد داریم برای کاربران عزیز جوان دانلود آموزش نصب بازی و نرم افزار کرک شده بادا را با نرم افزار applist قرار دهیم.شما برای اسپوف کردن بازی یا نرم افزار خود باید 6 مرحله را طی کنید که ما برای شما به صورت تصویری قرار داده ایم.