بازیهای دیتا دار اندرویددانلود بازی اکشن بادا

دانلود بازی Tennis in the Face بادا

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

دانلود بازی Tennis in the Face بادا - 4.7 out of 5 based on 25 votes
میانگین امتیار کاربران: / 25
ضعیفعالی 

دانلود بازی Tennis in the Face بادا

دانلود بازی بادا: در این پست سایت جوان دانلود برای گوشی های بادا یک بازی ویژه و سرگرم کننده به نام Tennis in the Face جهت دانلود آماده کرده ایم.

در بازی Tennis in the Face بادا شما در نقش یک خرابکار هستید که باید با توپ تنیس کار های پلیس و… را خراب کنید. سبک بازی مانند همسایه جهنمی می باشد که کارش عصبانی کردن بقیه بود. شما کاربران عزیز با نصب بازی روی گوشی های بادا خود می توانید ساعتها سرگرم باشید. این بازی سرگرم کننده در سبک اکشن معرفی شده است و مهمترین ویژگی های بازی عبارتند از: دارای بیش از 100 مرحله گوناگون, دارای کیفیت HD, شخصیت های خنده دار و قابلیت صحنه آهسته. هم اکنون این بازی در سایت جوان دانلود جهت دانلود قرار گرفته است.

برای دانلود بازی بادا با لینک مستقیم و دیدن تصویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازی اکشن بادا Tehra Dark warrior

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

بازی اکشن بادا Tehra Dark warrior - 4.7 out of 5 based on 53 votes
میانگین امتیار کاربران: / 53
ضعیفعالی 

بازی اکشن بادا Tehra Dark warrior

Tehra Dark warrior یک بازی اکشن و گرافیکی می باشد که برای گوشی های بادا عرضه شده و شما کاربران می توانید از سایت جوان دانلود دریافت کنید.

در بازی Tehra Dark warrior بادا شما به عنوان یک زن جنگجو باید با شیاطین مبارزه کنید. داستان بازی اینگونه است که مدت ها پیش جنگ بین انسان ها و شیاطین بدون هیچ توقفی ادامه داشت و هر دو آنها نمی توانستند از جنگ دست بکشند. بنابراین رهبران تصمیم گرفتند تا زمین را تقسیم نژادها را تقسیم کنند. آنها قرارداد را امضا و از هر دو نژاد با کمک DNA یک دیگر یک پلیس ایجاد کردند که از قلمرو دفاع کند. همه چیز خوب بود تا هنگامی که شیاطین دوباره وحشی و به انسان ها حمله کردند. حال شما باید با سلاح هایی که در اختیار دارید ارتش شیاطین را نابود کنید و زمین را از دست آنها نجات دهید. این بازی زیبا و گرافیکی بر روی تمامی گوشی های بادا قابل نصب است.

برای دانلود بازی اکشن بادا و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی King Oddball برای بادا

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

دانلود بازی King Oddball برای بادا - 4.0 out of 5 based on 4 votes
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 

دانلود بازی King Oddball برای بادا

امروز در این پست برای سیستم عامل بادا بازی جدید و اکشن King Oddball را جهت دانلود آماده کرده ایم که می تواند ساعتها شما را سرگرم کند. در این بازی شما باید یک موجود عجیب را که دارای زبان بلندی است کنترل کنید. در این بازی شما باید بوسیله زبان پادشاه به سنگ ها را به تانک ها و سلاح های مخرب جهان بکوبید و آنا را نابود کنید. شما در هرمرحله دارای سه سنگ می باشید که باید به صورت هدفمند از آنها استفاده کنید. این بازی دارای بیش از 120 مرحله و 15 دستاورد می باشد و دارای گرافیک خوب و گیم پلی عالی است. توجه کنید این بازی برای سیستم عامل بادا 1.2 و بالاتر می باشد. می باشد و روی دیگر سیستم عامل ها قابل اجرا نمی باشد. برای دانلود بازی بادا با لینک مستقیم و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی بادا Death Animator

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

دانلود بازی بادا Death Animator - 5.0 out of 5 based on 2 votes
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

امروز برای گوشی های بادا یک بازی ساده اما سرگرم کننده Death Animator را جهت دانلود آماده کرده ایم. در این بازی شما باید درمکانهایی ترسناک موجودات ترسناکی را که جلوی شما می آیند نابود کنید. شما با تفنگی که در دست دارید باید هر چیز را که قصد دارد به شما آسیب برساند نابود کنید  آنها را از سر راه بردارید. این بازی زیبا برای بادا 1.2 و بالاتر است. برای دانلود بازی بادا و دیدن تصاویر آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی بادا My Brute

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

دانلود بازی بادا My Brute - 3.7 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

در این پست برای گوشی های بادا یک بازی اکشن و جدید به نام My Brute جهت دانلود آماده کرده ایم. در بازی My Brute که برای گوشی های بادا 2.0 و بالاتر عرضه شده است باید با دیگر رقیبان خود مبارزه کنید. در این بازی شما با انتخاب کردن یک شخصیت باید بخ چنگ دیگران در سرار جهان بروید. این بازی دارای 9 شخصیت و بیش از 70 مهارت و اسلح هست که شما خود باید آنها را پیدا کنید. این بازی در ساموسنگ اپز به قیمت $ 1.50 بفروش می رسد که ما به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم. برای دانلود بازی بادا و دیدن تصاویر آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی بادا Hyper Fight 3D v 1.0.5

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

دانلود بازی بادا Hyper Fight 3D v 1.0.5 - 3.7 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

امروز برای گوشی های بادا آخرین ورژن بازی گرافیکی و اکشن Hyper Fight 3D را جهت دانلود آماده کرده ایم. Hyper Fight 3D یک بازی دینامیک و موثر می باشد که می تواند ساعتها شما را سرگرم کند. در آغار قرن 2155 پس از فتخ مریخ, زحل, زهر و قمر انسان ها دوره ی جدید فتح خود را آغاز کردند حال شما Atris خلبان یک سفینه هستید که باید در فضا و تونل ها گشت زنی کنید و دشمنان را نابود کنید. این بازی بروی سیستم عامل بادا bada 2.0  و بالاتر قابل اجرا می باشد. برای دانلود بازی بادا و دیدن تصاویر بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود بازی بادا Hysteria Project 2

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

در اين پست برای گوشي های بادا نسخه دوم بازی ترسناک و اکشن Hysteria Project را جهت دانلود آماده کرده ايم. در نسخه قبل شما فکر مي کرديد که از آن کابوس جان سالم به در برده ايد. اما کاملا در اشتباه بوديد. تنها بيدار مي‌شويد،به تخت بيمارستاني بسته شده‌ايد و نوري در حال گيج کردن شماست…چه مدت خواب بوده‌ايد؟اين‌جا کجاست؟شما در اين‌جا چه کار مي‌کنيد؟صدها سوال از ذهن شما عبور مي‌کنند که بايد خودتان آنها را حل کنيد. براي دانلود بازي بادا و ديدن تصاوير آن به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

دانلود بازی بادا Dog Fighters

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

دانلود بازی بادا Dog Fighters - 3.7 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

امروز براي گوشي های بادا بازی اکشن و هيجان انگيز Dog Fighters را جهت دانلود آماده کرده ايم. از سرزمين خود در برابر هواپيماهاي دشمن دفاع کنيد. در اين بازي شما نقش يک خلبان جنگنده را داريد. وظيفه شما اين است که هواپيماهاي دشمن را در آسمان از بين ببريد. شما در اين بازي بايد با انگشت خود جنگنده را جابه جا کنيد که بايد در اين کار سريع باشيد. براي دانلود بازي بادا و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

دانلود بازی بادا Deadly Abyss 2

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

دانلود بازی بادا Deadly Abyss 2 - 5.0 out of 5 based on 5 votes
میانگین امتیار کاربران: / 5
ضعیفعالی 

در اين پست براي گوشي هاي بادا 2.0 بازي جديد Deadly Abyss 2 را جهت دانلود آماده کرده ايم. بازي Deadly Abyss 2 براي تمامي گوشي هاي بادا قابل نصب است. اگر شما دوست داريد ناخدا يک زيردريايي مرگبار باشيد اين بازي براي شما مناسب است. در اين بازي شما بايد با زيردريايي خود دشمنانتان را نابود و شکست دهيد. اين بازي داراي 25 وسيله گوناگون مي باشد. براي دانلود بازي بادا و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

دانلود بازی بادا توپچي سنگين-Heavy Gunner 3D

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

دانلود بازی بادا توپچي سنگين-Heavy Gunner 3D - 5.0 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

توضیحات


در اين پست براي گوشي هاي بادا بازي پرطرفدار و جنگي Heavy Gunner 3D را جهت دانلود آماده کرده ايم. اين بازي در زمان آينده است و بيگانگان به زمين حمله کردند و شما وظيفه داريد با کنترل برجک ها از زمين دفاع کنيد و آنها را نابود کنيد. برخي از ويژگي هاي اين بازي عبارتند از:

- داراي گرافيک سه بعدي

- قابليت ارتقا اسلح ها

- 35 مرحله

- داراي 50 مدال

- و....

براي دانلود و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

مشخصات بازی


ورژن: 1.0

حجم بازي: 18.50 مگابايت

سيستم عامل: bada 2.0 و بالاتر

قيمت بازي: $ 3.00

زبان: English

سازنده: Com2uS

description

eavy Gunner is a graphically stunning, intergalactic shooter game. The game places you in a futuristic time where alien weapon technology is as commonplace as water guns. As alien invaders rain down from above, you man a turret armed to the bone with gatling guns, EMPs, millies and a boat load of weaponry.


Features
3D Mechanic FPS
Campaign Mode, Challenge Mode (Infinite Survival), Global Online Ranking
Upgradable weapons with various types and levels allowing more than 120 combinations
35 Missions with 3 levels of difficulty
50 achievements to be awarded with special medals


دانلود بازي بادا عفونت زامبي-Zombie Infection HD

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی اکشن بادا

دانلود بازي بادا عفونت زامبي-Zombie Infection HD - 4.0 out of 5 based on 2 votes
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

توضیحات


عفونت در حال گسترش است و ترس همه جا را فرا گرفته است و همه بدون وقفه بخاطر جتان خود تيرندازي مي کنند. در آمريکاي جنوبي يک سرباز و يک خبرنگار براي کشف منشاء اين ويروس و کمک به مردم به حرکت درآمدند. شما همان دو نفر هستيد که بايد در طي اين مسير به آنها کمک کنيد. هم اکنون اين بازي براي گوشي هاي بادا به صورت اسپوف نشده در سايت جوان دانلود جهت دانلود قرار گرفته است. براي دانلود و ديدن تصاوير بازي به ادامه مطلب مراجعه کنيد.

مشخصات بازی


ورژن: 1.0.0

حجم بازی: 160 مگابایت

سيستم عامل: bada 2.0 و بالاتر

قيمت بازی: 1.00

زبان: English

سازنده: Gameloft

description

The infection is spreading and fear is everywhere in this non-stop survival shooter. Head to South America as a soldier and reporter try to uncover the origin of another zombie outbreak. 10 LEVELS OF FEAR Survive 10 levels in Campaign mode as you fight your way through favelas, mines, a zoo, docks, a boat and secret lab. KILL ‘EM WITH STYLE You can finish off weakened zombies with brutal and amazing fatalities by touching the action icon at just the right time. WATCH YOUR BACK Switch between 2 characters, ex-soldier Damien Sharpe and reporter Alex Rayne, as they fight together to survive and uncover an evil plot. MANY FORMS OF EVIL Fight countless enemies of all shapes and sizes, including mutants and infected animals, each with unique abilities UNCOVER THE STORY Discover the full depth of the intrigue as you discover the source of the infection and the plans of the ones who created it. IMMERSIVE VISUALS Every environment and character is meticulously rendered in full in 3D so you can feel as close to the action as possible without starting your own zombie outbreak