بازیهای دیتا دار اندرویدآموزش اندروید

چگونگی حذف اضافه شدن موقعیت جغرافیایی روی عکس

Posted in آموزش های اندروید - آموزش های مربوط به اندروید

چگونگی حذف اضافه شدن موقعیت جغرافیایی روی عکس

این روزها همه ما در مورد حریم خصوصی نگران هستیم و ترس داریم که که لازم است این نکته را بگوییم که بعضی چیزهای ساده مانند گرفتن عکس می تواند اطلاعات زیادی در اختیار کاربران قرار دهد. هنگامی که شما با دیوایس اندرویدی خود عکس میگیرید ممکن است برچسب جغرافیایی نیز روی آن قرار گیرید و اگر کسی جی پی اس گوشی یا تبلت خود را فعال کند، می تواند بفهمد که این عکس از کجا گرفته شده است. اما جای نگرانی نیست و شما می توانید براحتی این قابلیت را غیرفعال کنید و ما هم آموزش کامل آن را به شما می گوییم.

برای دیدن آموزش چگونگی حذف اضافه شدن موقعیت جغرافیایی روی عکس به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش بک آپ گرفتن از پیامک های و تماس ها اندروید در جیمیل

Posted in آموزش های اندروید - آموزش های مربوط به اندروید

آموزش بک آپ گرفتن از پیامک های و تماس ها اندروید در جیمیل - 5.0 out of 5 based on 2 votes
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

آموزش بک آپ گرفتن از پیامک های و تماس ها اندروید در جیمیل

تا دو، سه ماه پیش، من اصلا به بک آپ گرفتن از گوشی توجه نداشتم تا اینکه یک روز گوشی رو فلش کردم و همه اس ام اس ها پاک شد و آنجا فهمیدم که پشتیبان گیری هم بعضی مواقع خوب هست. خوب حال در این آموزش قصد دارم یکی از روش های بک آپ گیری که خود بنده هم استفاده می کنم به شما آموزش بدهم و در آخر پی خواهید بود که چقدر کار راحتی است و شما هم می توانید در کمتر از یک دقیقه از پیامک ها، تماس ها و حتی پیام های موجود در واتس آپ خود یک فایل پشتیبان گیری تهیه کنید و آن را به اکانت جیمیل خود بفرستید. ما در این آموزش از نرم افزار SMS Backup plus استفاده می کنیم. ( برای دانلود اپلیکیشن روی اسم آن کلیک کنید. ) تا آخر آموزش همراه ما باشید.

برای دیدن آموزش بک آپ گرفتن از پیامک های و تماس ها اندروید در جیمیل  به ادامه مطلب همین پست مراجعه کنید.

فایل APK چیست و آموزش چگونگی نصب آنها

Posted in آموزش های اندروید - آموزش های مربوط به اندروید

فایل APK چیست و آموزش چگونگی نصب آنها - 3.5 out of 5 based on 33 votes
میانگین امتیار کاربران: / 33
ضعیفعالی 

فایل APK چیست و آموزش چگونگی نصب آنها

اگر شما جزوء کسانی هستید که گوشی یا تبلت با سیستم عامل اندروید هستید حتما پسوند APK را شنیده یا مشاهده کرده اید و حتما از خود سوال کرده اید که فایل APK دقیقا چیست؟ خوب ما در این آموزش اندروید به شما میگوییم فایل APK چیست و چگونه و از کجا آنها را دانلود کنید و روی دستگاه خود نصب کنید. خوب اول ما به شما میگیم که فایل اپک چیست و در آخر طریقه نصب آن از کامپیوتر را به شما آموزش خواهیم داد.

برای خواندن مقاله آموزشی فایل APK چیست و آموزش چگونگی نصب آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش پاک کردن اتوماتیک پیامک های قدیمی در اندروید

Posted in آموزش های اندروید - آموزش های مربوط به اندروید

آموزش پاک کردن اتوماتیک پیامک های قدیمی در اندروید - 5.0 out of 5 based on 1 vote
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

آموزش پاک کردن اتوماتیک پیامک های قدیمی در اندروید

هنگامی که دیوایس اندرویدی شما ارور کمبود حافظه را می دهد، راههای زیادی برای آزاد کردن حافظه وجود دارد و یکی از آن راهها خلاص شدن از مسیج های قدیمی و Hangouts است. خوب در این آموزش اندروید، ما به شما یاد میدیم که چگونه به دستگاه اندرویدی خود این اجازه را بدید که پیامک های قدیمی شما را از مذدیریت مسیجینگ و یا Hangouts پاک کند. Hangouts یک اپلیکیشن مدیریت پیام ها هست که برخی از کاربران از آن استفاده می کنند.

برای دیدن آموزش پاک کردن اتوماتیک اس ام اس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آموزش ارسال فایل های حجیم توسط Whatsapp

Posted in آموزش های اندروید - آموزش های مربوط به اندروید

آموزش ارسال فایل های حجیم توسط Whatsapp - 4.5 out of 5 based on 4 votes
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 

آموزش ارسال فایل های حجیم توسط Whatsapp

امروز Whatsapp به یکی از بزرگترین نرم افزارهای شبکه اجتماعی در سیستم عامل های موبایل است که کارهایی گوناگونی با آن می توانید انجام دهید. قبلا نرم افزار Whatsapp را برای دیوایس های سیمبین و ویندوز فون جهت دانلود در سایت قرار داده ایم و در این آموزش یاد میگیرید که چگونه یک فایل حجیم را با کمک این اپلیکیشن برای دوستان خود ارسال کنید. تاکنون سرویس های مشابه ای مانند اپ عرضه شده ولی هیچکدام تعداد کاربرانشان به آن نمی رسد و برای خود دارید یکه تازی می کند. چرا این حرف را می زنیم؟ چون که یک برنامه اجتماعی هر چه امکانات داشته باشد ولی بعضی از دوستان شما آن را نداشته باشد دیگر مورد استفاده نخواهد گرفت. با کمک نرم افزار Whatsapp قادر هستید فیلم، آهنگ و عکس بفرستید ولی این اجازه را ندارید فایل های مانند اسناد آفیس را بفرستید که ما برای شما راه حل را پیدا کرده ایم.

دانلود نرم افزار Whatsapp سیمبین

دانلود نرم افزار Whatsapp ویندوز فون


برای دیدن آموزش چگونگی ارسال فایل حجیم با واتس آپ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

حالت USB Debugging چیست؟ چگونگی فعال کردن آن

Posted in آموزش های اندروید - آموزش های مربوط به اندروید

حالت USB Debugging چیست؟ چگونگی فعال کردن آن - 2.3 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

حالت USB Debugging چیست؟ چگونگی فعال کردن آنخوب امروز میخواهیم یک قسمت مهم از دیوایس های اندروید USB Debugging را برای شما معرفی کنیم که هرکس کاربر اندروید می باشد باید آن را بداند. یکی از اصلی ترین کارهای این بخش متصل کردن گوشی به کامپیوتر است و هنگامی که از طریق دیوایس خود را از طریق USB به پی سی وصل کنید باید حتما حالت USB Debugging را فعال کنید. در بعضی از ورژن ها نام این بخش Developer است که هیچ فرقی با Debugging ندارد و کار آن را انجام می دهد. اصلا چرا دستگاه های اندروید این بخش را دارند و چه لزومی به غیرفعال بودن آن است. در ادامه ما سوال قبل را توضیح خواهیم داد و به صورت تصویری آموزش می دهیم که چگونه آن را فعال کنید. آموزش شامل دو بخش است که بخش اول برای اندروید 2.x - 3.x و بخش دوم برای اندروید 4 به بالاتر است.

روت چیست؟ نکات مثبت و منفی روت؟

Posted in آموزش های اندروید - آموزش های مربوط به اندروید

روت چیست؟ نکات مثبت و منفی روت؟ - 4.1 out of 5 based on 17 votes
میانگین امتیار کاربران: / 17
ضعیفعالی 

روت چیست؟ نکات مثبت و منفی روت؟خوب امروز میخواهیم به صورت کامل درباره روت کردن دویایس های اندروید صحبت کنیم و بگویم چه نکات مثبت و چه نکاتی منفی دارد و آیا باید اینکار را انجام دهیم یا نه. یکی از موضوعات چالش برانگیز درباره دیوایس های اندروید روت است که هر کسی همچین لغتی را بکار ببرد شما فکرتان به سمت اندروید متمرکز می شود. شما هم دوست دارید دربره روت اندروید بدانید و ممکن است که کلمه روت کمی گیج کننده و ترسناک باشد. روت کردن یا نکردن یک تصمیم بزرگ برای شما است. بیاید اول کمی درباره نکات مثبت و منفی روت برای شما بگوییم.

اول از همه بگوییم که اندروید یک سیستم عامل گوشی و تبلت می باشد که تا به امروز طرفداران بیشماری در سراسر جهان بدست آورده و یکی از برترین سیستم عامل ها است. اندروید اوپن سورس می باشد و بر پایه لینوکس است. حال این سیستم عامل دارای محدودیتهایی است که شما با روت کردن دیوایس خود می توانید این محدودیت را بردارید و به صورت نامحدود از دیوایس خود استفاده کنید.