بازیهای دیتا دار اندرویددانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Jelly Defense v1.23 - بازی دفاع ژله ایی اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Jelly Defense v1.23 - بازی دفاع ژله ایی اندروید - 4.4 out of 5 based on 26 votes
میانگین امتیار کاربران: / 26
ضعیفعالی 

Jelly Defense androidورژن 1.23
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

هم اکنون به گروه ژله ها بپیوندید و به آنها کم کنید و بک تجربه شیرین را در بازی Jelly Defense اندروید داشته باشید. اشغالگران زمین این ژله ها را گرفته اند و به ناحق دارند فرمانروایی می کنند و وظیفه شما در این بازی کمک به آنها است. شما باید با استفاده از تکنیک های گوناگون و خَرد خود در جنگ ها پیروز شوید و کاری کنید که دشمن عقب نشینی کند. شما تنها امید ژله ها هستید و آنها شما را liberator به فارسی آزاد کننده صدا می کنند.

بازی دارای گیم پلی جذاب و گرافیک بالا می باشد که جزوء بازی های دارای دیتا هستند. پس اگر شما جزوء کاربرانی هستید که دوست دارید قهرمان یک ملت باشید و به آنها کمک کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما Jelly Defense را نصب و اجرا کنید. فقط دوستان در نصب دیتا دقت کنید، تا بازی به درستی اجرا شود.

دانلود Crosswalk Traffic v1.0 - بازی ترافیک عابران پیاده اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

Crosswalk Traffic androidورژن 4.8.2
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Crosswalk Traffic یکی از بازیهای تازه منتشر شده اندروید است که جزوء یکی از گیم های با ایده جدید و جالب می باشد که شما باید اینبار جای ماشین ها، آدم ها را مدیریت کنید. در بازی شما باید به مردم کمک کنید تا از خیابان عبور کنند. اما باید خیلی مراقب باشید تا اتفاقی برای مردم نیفتد، زیرا از خیابانی که می خواهید عبور کننند، ماشین های زیادی وجو دارد که هرکدام با سرعتی متفاوت حرکت می کنند. حتما باید زمان دقیقی برای عبور دادن عابر پیاده ها در نظر بگیرید. یکی دیگر از مشکلاتی که شما دارید این است که خود آدم ها نیز دارای سرعت متفاوت هستند، یعنی اینکه یکی از آنها با سرعت و دیگر بسیار کند حرکت می کنند و کاریش هم نمیشه کرد و جزوء قواعد گیم می باشد. اما یک راه آسان برای نگه داشتن ماشین ها وجود دارد و آن هم چراغ قرمز است که می توانید از آن استفاده کنید.

از ویژگی های بازی می توان به گیم پلی رنگارنگ بازی، گرافیک بالا و سه بعدی، 17 اتومبیل منحصر به فرد با سرعت های مختلف و 18 نوع مختلف از مردم با سرعت های مختلف راه رفتن اشاره کرد. هچنین در بازی از جلوه های صوتی و موسیقی استفاده شده است. برای دانلود بازی مدیریت عابران پیاده اندروید و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Battle for the Galaxy v1.02.5 - بازی نبرد برای کهکشان اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Battle for the Galaxy v1.02.5 - بازی نبرد برای کهکشان اندروید - 4.8 out of 5 based on 16 votes
میانگین امتیار کاربران: / 16
ضعیفعالی 

Battle for the Galaxy androidورژن 1.02.5
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Battle for the Galaxy نام یکی از بازی های استراتژیک و بسیار زیبای سیستم عامل اندروید می باشد که جزوء محدود بازی های استراتژیک است که شامل دیتا می باشد که شما باید ماموریت های گوناگونی را پشت سر بگذارید. آیا شما آماده هستید به یک فرمانده تبدیل شوید؟ آیا میخواهید یکی از برتری ها باشید و یک مکان باشکوه برای خود ایجاد کنید؟ شما با دانلود این بازی به تمامی جواب ها خواهید رسید. در این گیم شما باید با ساخت ساختمان های گوناگون و ایجاد ارتش قدرتمند، و فرماندهی آنها، ماموریت هایتان را به پایان برسانید. به طور کلی این بازی مخلوطی از سبک های مدیریت منابع، مبارزات استراتژیکی و پایه ای است که در آن شما ابتدا پایگاه خود را می سازید. پس از اینکه ارتش قدرمندی از تفنگداران دریایی و فضایی، سربازان موشکی برای خود ایجاد کردید وقتش رسیده است که به دشمنانتان یورش برده و منابع آنها را نابود کرده و به تاراج ببرید و مدال کسب کنید.

برخی از ویژگی های بازی Battle for the Galaxy اندروید:

 • ایجاد ارتشی قدرتمند از تفنگداران دریایی و فضایی، سربازان موشکی و...
 • طراحی شده به صورت سه بعدی و استفاده از افکت های ویژه
 • امکان ساختن +20 ساختمان و توانایی ارتقاء آنها
 • شامل ۵۰ ماموریت تک نفره
 • و...

برای دانلود بازی زیبا و گرافیکی Battle for the Galaxy و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Glory of Generals HD v1.2 - بازی شکوه ژنرال اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Glory of Generals HD v1.2 - بازی شکوه ژنرال اندروید - 4.6 out of 5 based on 34 votes
میانگین امتیار کاربران: / 34
ضعیفعالی 

Glory of Generals HD androidورژن 1.2 اضافه شد.
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

امروز برای کاربران عزیز اندروید یک بازی استراتژیک و اکشن با گرافیک بالا به نام Glory of Generals جهت دانلود آماده کرده ایم که می تواند ساعتها شما را سرگرم کند. در این بازی استراتژیک اندروید شما باید نیروهای خود را برای حمله به دشمنان آماده کنید و در زمانی مناسب به آنها حمله و قافلگیرشان کنید. در بازی شکوه ژنرال در نقش یک فرمانده در زمان جنگ جهانی دوم به مصاف با بیش از ۶۰ کمپین در ۴ دشت نبرد گوناگون می روید. در کل شما با 102 ژنرال مشهور به رقابت می پردازید که هرکدام قدرت های متفاوتی دارند. همنچین شما می توانید این بازی را به صورت آنلاین یا Bluetooth بازی کنید.

برای دانلود بازی اندروید Glory of Generals HD از سایت جوان دانلود و دیدن تصویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Lucky Luke:Transcontinental v0.9.3 - بازی لوک خوش شانس اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Lucky Luke:Transcontinental v0.9.3 - بازی لوک خوش شانس اندروید - 3.9 out of 5 based on 18 votes
میانگین امتیار کاربران: / 18
ضعیفعالی 

Lucky Luke:Transcontinental androidورژن 0.9.3
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

در این پست به عنوان اولین سایت ایرانی یک بازی زیبا و خاطره انگیز به نام Lucky Luke به فارسی لوک خوشانس جهت دانلود معرفی کنیم که همه شما قطعا انمیشن آن را در تلویزیون دیده اید. داستان بازی از دشت های وسیع در غرب آمریکا شروع می شود. ساخت و ساز راه آهن پس از دشواری و سختی های بسیار شروع شده است. اما متاسفانه، راه آهن مورد حملات مکرر برادران دالتون قرار گرفته است که آنها افرادی بدنام و شرور هستند و مدام به انبارهای مربوط به راه آهن را غارت می کنند. حال کارگران وحشت زده کرده اند و کار ساخت و ساز را تعطیل کرده اند و برای کمک گرفتن نزد لوک خوشانس آمده اند که شما هم مسئولیت کنترل لوک را دارید و باید به او کمک کنید. حال شما باید وارد عمل شوید وبه کارگران روحیه دهید و سعی خود را کنید براداران دالتون را دستگیر کنید. این نکته هم لازم است بگویم که شما علاوه بر دالتون ها باید با قبایل دیگر مانند سرخپوست ها رو در رو شوید زیرا آنها از ساخت راه آهن ناراضی هستند و باعث می شود محل زندگی خود را ترک کنند.

در کل کارهایی که باید انجام دهید عبارتند از: استفاده از نبوغ خود برای اتمام رسیدن ساخت و ساز راه آهن، دور کردن دالتون ها از محل کار کارگران، مبارزه و یا مذاکره با سرخپوست ها، اتمام بازی در 50 مرحله و ساخت شهر خود. این بازی اندروید یک بازی سرگرم کننده با گرافیک خوب می باشد که در مارکت با قیمت 2.99 دلار بفروش می رسد که جوان دانلود به صورت رایگان جهت دریافت آماده کرده است.

برای دانلود بازی لوک خوشانس Lucky Luke:Transcontinental به همراه دیتا و دیدن تصاویری از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Swarm of the Dead v1.1.2 - بازی ازدحام مردهها اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Swarm of the Dead v1.1.2 - بازی ازدحام مردهها اندروید - 5.0 out of 5 based on 4 votes
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 

Swarm of the Dead androidورژن 1.1.2
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

بار دیگر سایت جوان دانلود برای دیوایس های اندروید یک بازی با موضوع زامبی به نام Swarm of the Dead جهت دانلود آماده کرده است که باید از یک شهر در برابر زامبی ها محافظت کنید. در یکی از شهرهای زیبا در این کره خاکی، مردم زندگی شادی داشتند. با این حال، در یکی از این روزهای شگفت انگیز یک ویروس وحشتناک شروع به رشد کردن می کنید. بسیاری از مردم شهر به این ویروس آلوده می شوند و به زامبی تبدیل شده اند. حال تعداد این زامبی ها بسیار شده است و دور هم جمع شده اند و قصد دارند به پایگاه انسان ها حمله کنند و همه آنها را از بین ببرند. حال شما در این بازی دفاعی اندروید باید به مردم کمک کنید تا از پایگاه خود دفاع کنند. در گیم برج های دفاعی گوناگونی وجود دارد که می توانید برای از بین بردن زامبی ها استفاده کنید و جلوی حمله آنها را بگیرید.

از ویژگی های بازی می توان به کنترل ساده و روان، طراحی شخصیت های بازی به صورت کارتونی که باعث شده است گیم بامزه به نظر برسد، دارا بودن موسیقی های گوناگون و سلاح های قدرتمند با قابلیت ارتقاء اشاره کرد که با دانلود بازی می توانید ساعتها خود را سرگرم کنید.

برای دانلود بازی سرگرم کننده Swarm of the Dead اندروید و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Cloud Raiders v4.777 - بازی زیبا مهاجمان اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Cloud Raiders v4.777 - بازی زیبا مهاجمان اندروید - 4.8 out of 5 based on 18 votes
میانگین امتیار کاربران: / 18
ضعیفعالی 

Cloud Raiders androidورژن 4.777
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Cloud Raiders نام یکی از بازی های آنلاین و استراتژیک سیستم عامل اندروید است که در سراسر دنیا نزدیک به یک میلیون کاربر دارد و سبک بازی همانند گیم معروف clash of clans است. این بازی استراتژیک که بدون شک هر کسی آن را دانلود کند، به آن معتاد خواهد شد توسط کمپانی بازی سازی GIGL  منتشر شده است و یکی از رقیبان سرسخت کلش آف کلینز می باشد. در این بازی اندروید شما باید دهکده ی اختصاصی خود را با نژادهای مورد علاقه تان در سرزمین های آسمانی بنا کنید و با جمع آوری نیروی انسانی و فراهم کردن زندگی برای آن ها به یک امپراطوری بزرگ تبدیل شوید. شما برای قدرتمند کردن امپراطوری خود نیاز به پول دارید بدون آن عملا نمی توانید کاری از پیش ببرید. قادر هستید ارتش خود را آماده کنید و به دهکده هایی که نزدیک شما هستند حمله کنید و پول، سکه و جواهرات از آن ها غارت کنید. اگر شما بازی کلش آف کلینز را امتحان کردید و هم اکنون با آن مشغول هستید، بهتر است این بازی را هم یک بار امتحان کنید و ببینید که چگونه شما را سرگرم خواهد کرد. توجه کنید شما برای اجرا بازی نیاز به اینترنت دارید و می توانید از سیمکارت های همراه اول و یا ایرانسل استفاده کنید.

برخی از ویژگی های بازی Cloud Raiders اندروید:

 • دارا بودن کاربران بیمشار در سراسر جهان و امکان رقابت با آنها
 • استفاده از انواع سلاح های قدرتمند برای از بین بردن دشمنان
 • دارا بودن گرافیک عالی و جذاب همراه با صداگذاری
 • توانایی ساخت برج ها و ساختمان های نظامی
 • و...

برای دانلود بازی فوق العاده زیبا Cloud Raiders و دیدن تصاویری از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Toy Defense 3 v1.8.1 - بازی دفاع اسباب بازی اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Toy Defense 3 v1.8.1 - بازی دفاع اسباب بازی اندروید - 4.4 out of 5 based on 17 votes
میانگین امتیار کاربران: / 17
ضعیفعالی 

Toy Defense 3 androidورژن 1.8.1 اضافه شد.
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Toy Defense 3 یک بازی بسیار استراتژیک و جدید می باشد که برای دیوایس های اندروید عرضه و در سایت مرجع بازی اندروید جهت دانلود آماده کرده ایم. در این بازی جدید اندروید شما در یک دنیایی پر از جادو و جادوگری هستید. جایی هستید که در آن کمانداران و رزمندگان بی باک به نبرد با دشمنان فریبکار پرداخته و سعی در نابودی آنها دارند. حال شما در این بازی اندروید باید به این قهرمانان کمک کنید تا دشمنانشان را نابود کنند و سرزمین خود را از دستان شیاطین نجات دهند. داستان بازی مربوط به قرن ۱۰ میلادی است و شما می بایست همانند ریچارد شیردل به فرماندهی قلمرو تحت کنترل خود پرداخته و با ساختن نیروهایی قدرتمند و البته بهره گیری از جادوهای متفاوت از قلعه خود در برابر هیولاها و مهاجمین مختلف محافظت نمایید. این بازی زیبا نزدیک به 15 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد که شما هم می توانید یکی از آنها باشید.

برای دانلود بازی استراتژیک و زیبا Toy Defense 3 اندروید از سایت جوان دانلود و دیدن تصویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود AntiSquad Tactics v1.4 - بازی تاکنیک های ضد گروه اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

AntiSquad Tactics androidورژن 1.4
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

AntiSquad Tactics یکی از بازیهای اکشن و استراتژیک دیوایس های اندروید می باشد که توسط استودیوی InsGames منتشر شده است که پبشنهاد میکنیم که این بازی را از دست ندهید. در این بازی اندروید شما باید از تاکتیک های منحصر به فرد خود استفاده نموده و دشمنان را نابود کنید و جلوی پیشروی آنها را بگیرید. شما را در نقش انواع شخصیت های کاریزماتیک و کارتونی به انجام ماموریت هایی هیجان انگیز و متفاوت دعوت می نماید که در ماموریت ها باید کارهایی همچون نفوذ، نابود کردن، حمله و … را هدف خود قرار دهید واز بازی کردن لذت ببرید و ساعتها سرگرم شوید.

برخی از ویژگی های بازی AntiSquad Tactics اندروید:

 • وجود بیش از 30 ماموریت جذایب در محیط های گوناگون
 • وجود انواع دشمنان مختلف برای نابود کردن شما
 • دارا بودن گرافیک اچ دی با کیفیت بالا
 • دارای یک داستان جالب و زیبا
 • وجود سلاحها جنگی متنوع
 • و...

حداقل سخت افراد مورد نیاز برای اجرای بازی:

 1. احتیاج به حداقل یک گیگابایت رم
 2. سیستم عامل اندروید ۴٫۰ به بالا
 3. احتیاج به پردازنده حداقل ۱۲۰۰

برای دانلود بازی زیبا AntiSquad Tactics اندروید به همراه دیتا و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Talisman v4.001 - بازی استراتژیک طلسم اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Talisman v4.001 - بازی استراتژیک طلسم اندروید - 4.2 out of 5 based on 9 votes
میانگین امتیار کاربران: / 9
ضعیفعالی 

Talisman androidورژن 4.001
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Talisman یک بازی کلاسیک در سبک تخته و ماجراجویی است که برای دیوایس های اندروید منتشر شده و شما می توانید آن را به صورت گروهی یا تک نفره بازی کنید و از آن لذت ببرید. در طلسم شما باید تمام سعی و تلاش خود را بکنید تا گنج نهایی را بدست آوردید و برای انجام این کار باید با قاتلان، دزدان، جادوگرها و نژاد های مختلف مبارزه کنید از آنها عبور کنید تا به هدف مورد نظر خود برسید. در این بازی اندروید شما می توانید یکی از 14 شخصیت را انتخاب کنید که هر کدام نقاط قوت و ضعف دارد و از قدرت های خاص برخوردار هستند. تنها را پیروزی این است که به اعماق زمین سفر کنید و تاج و تخت پادشاهی را پیدا و سپس با استفاده از جادوهای باستانی خود دشمنان را نابود و به زانو درآورید. قدرت خود را به قدری افزایش دهید که توانایی عبور از موانع دشوار و چالش انگیز را داشته باشید و به موفقیت مراحل موجود در بازی را سپری کنید.

برخی از ویژگی های بازی Talisman اندروید:

 • امکان بدست آوردن XP - برای باز کردن برخی قابلیتهای موجود در بازی
 • پشتیبانی از زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی
 • توانایی ارتقاء دادن بخش های مختلف بازی با جنگ های زیاد
 • توانایی بازی کردن به صورت گروهای و آنلاین
 • و...

برای دانلود بازی پولی اندروید Talisman و دیدن تصاویری از بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Rise of Bugs v1.0.1 - بازی دفاعی حمله حشرات اندروید

Posted in دانلود بازی اندروید | بازی android - دانلود بازی استراتژیک اندروید

دانلود Rise of Bugs v1.0.1 - بازی دفاعی حمله حشرات اندروید - 4.4 out of 5 based on 7 votes
میانگین امتیار کاربران: / 7
ضعیفعالی 

Rise of Bugs androidورژن 1.0.1 اضافه شد.
در صورت آمدن ورژن جدید در همین پست اطلاع رسانی می شود.

Rise of Bugs عنوان جدید بازی سیستم عامل اندروید در سبک دفاعی است که اینبار باید با حشرات خطرناک مبارزه کنید و از سرزمین خود در برابر آنها دفاع کنید. در این بازی اندروید شما باید ماموریت خود را که دفاع از پایگاه است به پایان برسانید که آن هم جز نابود کردن حشرات موزی که از سیاره دیگر می باشند نیست. حشرات قبل از اتمام موج حملاتشان، یک موج جدید با تعداد بیشتر به شما حمله می کنند تا شاید بتوانند پایگاه شما را تصرف کنند. اما نگران نباشید، زیرا شما دارای سلاح های قدرتمند همراه با منابع و موشک هستید که با بدست آوردن پول قادر هستید آنها را ارتقاء دهید. چهار برج، مسلسل، راکت انداز، تفنگ های لیزری و پلاسما نام سلاح های شما در بازی هستند. بدون شک یکی از بهترین بازی دفاعی اندروید گیم جدید Rise of Bugs است که شما را ساعتها سرگرم می کند و اوقات بیکاری شما را پر خواهد کرد.

برای دانلود بازی پولی اندروید Rise of Bugs از جوان دانلود و دیدن تصویری از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تغییرات نسخه 1.0.1:

- فیکس چند باگ جزئی