بازیهای دیتا دار اندرویدنرم افزار MacCleanse v3.1.2 مک

Posted in نرم افزار کاربردی - ابزار گوناگون

MacCleanse يک نرم افزار قدرتمند براي پاک و اصلاح کردن هارد شما مي باشد. اين نرم افزار مي تواند تنها در چند ثانيه بيش از 50 کار را انجام دهد.شما مي توانيد با نرم افزار MacCleanse به صورت کامل برنامه هاي خود را پاک يا آنهايي را که استفاده نمي کنيد و فراموش کرديد پاک کنيد.هم چنين مي توانيد کش کامپيوتر,کوکي ها,تاريخچه مرورگر و پوشه هاي خالي و قديمي را پاک کنيد.شما هم اکنون مي توانيد آخرين ورژن اين نرم افزار را از سايت جوان دانلود به صورت رايگان دريافت کنيد.

بازی Rivals Fight ویندوز فون

Posted in دانلود بازی ویندوز فون | بازی windows phone - دانلود بازی اکشن ویندوز فون

در این پست بازی زیبا و اکشن Fight Game: Rivals را برای گوشی های ویندوز فون جهت دانلود آماده کرده ایم.در این بازی شما باید با رقبا خود درسراسر جهان مسابقه بدهید و شانس خود را برای قهرمان شدن امتحان کنید.با وارد شدن به مراحل جدید قدرت شما و همچنین مهارت های رزمی شما افزایش پیدا می کند.هم اکنون شما می توانید این بازی رو از سرور سایت  جوان دانلود به صورت مستقیم دانلود کنید.

پک عکس گل سری اول

Posted in عکس-HD - گل

پک عکس گل سری اول - 2.3 out of 5 based on 3 votes
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

سایت جوان دانلود برای شما عزیزان سری اول عکس گل با کیفیت  hd جهت دانلود آماده کرده است.ابعاد تمامی تصاویر 1920x1200 و فرمت آنها نیز JPG می باشد. شما عزیزان میتوانید تعدادی عکسهای موجود در این پک را در عکس بالا مشاهده کنید.

آموزش آنلاک و جیلبریک ویندوز فون

Posted in آموزش ویندوز فون - آموزش های ویندوز فون

آموزش آنلاک و جیلبریک ویندوز فون - 3.7 out of 5 based on 17 votes
میانگین امتیار کاربران: / 17
ضعیفعالی 

امروز قصد داریم آموزش آنلاک و جیلبریک ویندوز فون را برای کاربران عزیز جوان دانلود قرار دهیم.جیلبریک چیست: جیلبریک به شما این امکان رو میده که بدون اینکه لازم باشه به MarketPlace متصل بشید و برنامه هارو آنلاین دریافت و نصب کنید, فایل برنامه رو از طریق کامپیوتر در دستگاه نصب کنید.

بازی real football 2010 بادا

Posted in دانلود بازی بادا | بازی bada - بازی ورزشی بادا

بازی real football 2010 بادا - 2.7 out of 5 based on 6 votes
میانگین امتیار کاربران: / 6
ضعیفعالی 

امروز برای کاربران عزیز جوان دانلود بازی معروف و گرافیکی real football 2010 را برای گوشی های بادا جهت دانلود آماده کرده ایم.بازی real football شما را برای یک فصل جدید فوتبال و نبرد برای پیروز شدن آماده می کند.این بازی دارای گرافیک این بازی دارای گرافیک  سه بعدی و  دارای مجوز FIFPro می باشد.

آموزش اجرای برنامه کرک شده بر روی بادا

Posted in آموزش بادا - آموزش

آموزش اجرای برنامه کرک شده بر روی بادا - 3.1 out of 5 based on 8 votes
میانگین امتیار کاربران: / 8
ضعیفعالی 

امروز قصد داریم برای کاربران عزیز جوان دانلود آموزش نصب بازی و نرم افزار کرک شده بادا را با نرم افزار applist قرار دهیم.شما برای اسپوف کردن بازی یا نرم افزار خود باید 6 مرحله را طی کنید که ما برای شما به صورت تصویری قرار داده ایم.